Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van akkor ha kiverttem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilol012345 kérdése:

Mi van akkor ha kiverttem a farkamat már elmenttem de folytatom sokáig nem a legjobb érzés de nem is rossz, baj ha ezt csinálom vagy nem, szeretkezés közben is szoktam ilyeb hogy elduranok de folytatjuk?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem baj, nem lesz tőle bajod, sőt örülni fog a partnered, ha még ő is kívánja és pihenés nélkül "menetből folytatod", egészségedre.

Ha óvszerrel védekeztek, akkor viszont minden ejakulációt követően cserélj óvszert, amikor felveszed az újat akkor figyelj arra, hogy ne kerüljön ondó az új külső felületére.

2019. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az nem ha már nem olyan jó érzés mint előtte de nem is rossz
2019. szept. 12. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!