Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak idősebb fiúval tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak idősebb fiúval tudok elképzelni kapcsolatot?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még soha sem volt barátom. Most érzem azt, hogy elég sok mindent kihagytam. Mások 14 évesen már túl voltak az első csókon, vagy szakításukon. Ezek a kapcsolatok persze általában max 1 hónapig is tartanak. Én nyilván már komolyabbat szeretnék ennél. Ezt viszont úgy látom, csak idősebb fiúval tudnám elérni. Csak attól tartok, hogy egy idősebb túlságosan tapasztalatlannak tartana engem. Más is volt így ezzel?
2019. szept. 12. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én velem egy időssel vagy max 5 évvel idősebbel, barátom fél évvel idősebb nálam
2019. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebbre gondolsz?
2019. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tapasztalatlansággal sosincs gond. Nem szexakrobatát visz az ember ágyba, amikor odaér a dolog. S mivel nem buliból akarsz hazamenni egy sráccal, hogy levarrjon, azt gondolom, hogy előtte randizni akarsz vele. Így meg fogjátok ismerni egymást. S ahogy ilyenkor illik legyen petting (tudod.. behatolás nélküli szex, pl.: orál, nyalás, szopás, szájbaélvezés...) s utána jöhet az, hogy behatolás.

Lehet ez egy idősebb pali mint amit anyádék akarnának, de lehet ez veled korabeli is. Ismerkedj, de... ne házasság reményében, hanem azért mert az a srác szimpatikus. S ha megismered majd eldöntöd, hogy lesz-e vele valami komolyabb vagy jöhet a következő.

Mondanám, hogy legyél szeretője egy házas férfinak, s tanuld ki a szex minden területét, s akkor megnyugszol, de azt hiszem, hogy neked az nem jönne be.

42f

2019. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írsz privit? beszélgethetünk? Képet is küldhetnél! Csak komoly szándékkal!
2019. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45+-os Férfi esetleg? 😉
2019. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a 40 ok akkor írj, am nem tartanánk tapasztalatlannak ..
2019. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!