Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! A legénybúcsútokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! A legénybúcsútokon kaptok 2 rosszlányt elhajtjátok őket?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Alapból, a helyzet a rossz.

Ebből a srác, csak rosszul jöhet ki. Ha nem fogadja el, akkor nem ferfi ugye. Ha belemegy, akkor meg megcsalás.

Csak nagyon alacsony színvonalú legenybúcsún merülhet fel egy ilyen szitu.


És amúgy is, milyen barát az, aki megcsalásra buzdít?

2019. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

"Ha nem fogadja el, akkor nem ferfi ugye."

De. Pont akkor férfi, ha nem futkos minden jöttment luvnya után.

2019. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Én leülnék velük hatszemközt, megkérdezném, hogy hogy tudják hányinger nélkül bevállalni, hogy szexelnek egy emberrel aki nemsoká nősül, nem számít nekik, hogy egy másik nő életét ezzel valószínűleg tönkreteszik, meg a férfiét is nagy valószínűséggel? Aztán aki hozta őket, azzal szintén egy kicsit "elbeszélgetnék", majd hazamennék.
2019. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

Akkor én Ultrajó pasi lennék? :D

Nekem nem volt legénybúcsúm, mert nem akartam.

Azt az időt is a párommal töltöttem!

2019. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Abba lehetne hagyni a rosszlanyos reklamokat?
2019. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Az ételt is megeszem, ha már ki van fizetve. Nyílván nem hajtanám el őket.
2019. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Azért elég szemellenzős megközelítések ezek. A legénybúcsúnak pont az a funkciója, hogy rituális jelleggel búcsút vegyél az addigi életmódodtól és lehetőségektől. Ezt két pohár borral nem túl sok értelme van ennek. A minimum a táncos lányok szoktak lenni, de lehet több is. Nálunk a menyasszonyommal megegyeztünk, hogy arra a napra mindenki felmentést kap minden alól, és lehet bulizni ezerrel. Ha úgy hozza a hangulat megtörténhet bármi! Ha ez nincs megbeszélve, akkor nyilván vitára adhat okot, hogy mi történt és mi nem történt, és az problémás is. A legénybúcsúmon volt két lány akik táncoltak, és aztán benne voltan mindenben. Én is megdugtam mindkettőt, meg kb mindenki. A párom lánybúcsújára egy chippendale fiú ment, ott is lekerült minden, álló fasszal táncolt, fogdosták, tapizták, szopták, a párom is. Volt csaj aki dugott is vele. Ezt többektől hallottam, végül is jól szórakoztak és ez volt a cél. Én eleve úgy gondoltam erre, mint egy utolsó próbára, ha ezek után is ugyanúgy tudunk egymásra tekinteni mint addig, akkor bármit át fogunk vészelni együtt. Én azóta nem nyúltam más nőhöz és nem is akarok. Ő szintén.
2019. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ibiza2019 ***** válasza:
42%
Kedves utolsó. Ez nagyon nem normális hozzá állás. Megcsaltatok kölcsönösen egymást. Később majd jön a swingerezes és a parcsere. Amivel nincs baj, mert mindenkinek más perverzioja. Csak ne állítsd be úgy , hogy ez tök okés.
2019. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

#7.

Én voltam az a hozzászóló aki nem tartott legénybúcsút.

Két dolgot engedj meg.

Az egyik, hogy azért házasodunk, mert a kapcsolat olyan szintre mélyült, ahol már nincs szükség harmadik félre.

Ez arra is értendő, hogy nem vágyok más nő után!

A másik dolog pedig az, hogy Magyar vagyok, Magyarországon élek, magyar hagyományok szerint házasodok.

Nem, nem szopom az amcsik f@.zát...

2019. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Ne ti döntsétek már el, hogy nekünk mi a normális hozzáállás! Én és a párom úgy éljül az életünket ahogy akarjuk. Ti milyen jogon pofáztok bele és főleg milyen jogon ítélkeztek mások felett?? Mert ti másképpen gondoljátok? Az a ti dolgotok! Én se mondom, hogy szemellenzős, bigott szűklátókörű csökevények vagytok. Tiszteletben tartom azt, hogy te másképpen gondolkodsz, de te se mond már meg nekem, hogy én hogy akarok élni! Azt majd én tudom. Na és ha swingerbe megyünk az neked miért fáj?? Nem megyünk, csak kérdezem! Mi a fax közöd van neked ahhoz?? Te úgy élsz ahogy akarsz, én elmondtam a saját véleményem.
2019. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!