Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakinek kicsi a mérete,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek kicsi a mérete, de mellett nagyon igyekszik jó orállal, kézi munkával, segédeszközökkel, masszázzsal stb. kényeztetni a párját, akkor jobb lesz a híre a nők körében?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az attol függ mekkora a kicsi.
2019. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők körében a pasiknak nem szokott híre lenni, max 1-2 barátnőnek elmondja de azokkal valószínűleg amúgy se lenne semmi.
2019. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó, nem mikro-méretre, 4-8 centire gondoltam, de mondjuk olyan 11-14 centi közötti hosszra, és 3-4 centis vastagságra.
2019. szept. 15. 16:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te azt hiszed, hogy ez téma a csajoknál?
2019. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ezek egyáltalán nem olyan vészesen kicsik hogy ne lehetne élvezni a szexet.
2019. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha neg beszeltem meg a partnereimet a baratnoimmel 😀


Szoval ha ezt nezzuk akkor semmilyen hired nem lesz

2019. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

Nem. A kicsi az kicsi.

Ha találsz kiéhezett csúnya kövér nőt esetleg mentálisan sérült nőt náluk lehet esélyed . Normális jó alakú vagy szép nőnél esélyed sincs.

2019. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

A 8-as megint csak a 36 éves szűz pasi, a nickneve "Netescsevegés", így értelemszerűen semmi alapja nincs a válaszainak. Csak a saját búbánatával szereti elárasztani kicsiny gyakoris közösségünket.


A lányok erről nem, legalábbis nagyon ritkán beszélnek ilyesmiről, plusz a lányoknak sokkal fontosabb mennyire vagy figyelmes, mennyire vagy hajlandó nem csak a farkad használni, illetve nem azzal, meg a méretével törődni. Az általad írt mérettartomány egyébként tökéletes majdnem mindenkinek, ez az átlag.

2019. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9 én nem leszek olyan bunkó hogy kiírjam a nevedet, másfelől nem titkolom hogy ki vagyok tehát nem egy nagy leleplezés ha kiirod a nevemet. Rémlik hogy ez egy anonim oldal? 😀 szóval lényegtelen. De ha neked ez örömet okoz akkor nyugodtan.


Leírom ide is mint a másik kérdéshez is, hogy pontosan az én valaszaimnak van alapja mivel tapasztalatból írom. Tapasztalatból mondom hogy a nők milyen méretet szeretnek, mivel ők mondták.

Nevetséges a véleményed ami alapján minden méret a tokeletes tarományba esik. Ez nálad kb a 11-21 tart...

Csak kérdezd meg azokat a nőket akik szexelnek hogy 11 centivel mit tud kezdeni, és ne a te apróf-szú barátodat vedd alapul. Ne egy óvodás méretét hanem egy igazi férfi méretet....

2019. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!