Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell minden nap megkérde...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden nap megkérdezni, hogy kicsi-e a 10-12 centis farok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ennek a kérdésnek pont ugyanannyi értelme van XD
2019. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert sok itt a troll.
2019. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Mert ez az egyetlen hely, ahol van aki írt írja, hogy nem az. Igen, kicsi, használhatatlan.
2019. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Nyugalmiban nem az.
2019. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Meg lehet növelni.Súlyzózás úszás kerékpározás faroknövelő masszírozás péniszpumpa.Nem igaz hogy semmenyit sem változna.
2019. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Mert sokan nem fogadják el, vagy nem tudják hogy nem a méret számít, hanem az hogyan használják!

A kérdésfeltevők másik része sima troll, aki azt gondolja jó élcelődni ha másoknak 2-3 cm-vel kisebb van. Pedig a méretnél első körben sokkal fontosabb hogy jutsz az ágyig, utána jön az hogy ott használod.

2019. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

ez egy örök hülyeség, amihez egy megfelelő kapcsolat és kb 10 év aktív szex kell, hogy kimenjen a fejből.

Nem lehet máshogy elintézni.

Tök mindegy, hogy mit válaszolsz, úgy sem lesz jó és kielégítő, akkor is másnap jön ugyanaz, mert reménykednek valamiben, amit nem tudsz megadni nekik.


Én is próbálkoztam már. Hiába írsz le tanulmányokat, amik bizonyítják, hogy elég a 10 centi egy orgazmushoz, nem fogadják el. Hiába írod a másik oldalát, hogy az kicsi és egy lánynak kevés, nem fogadják el. Tök mindegy mit csinálsz, ezek az emberek, akik nincsenek megelégedve a farok méretükkel, soha nem fognak rendesen beletörődni, hogy ez van, várnak valami csodára, amivel 18+ centissé tudják varázsolni a farkukat.

2019. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert kicsi. Ezzel a mérettel nagyon nehéz kielégíteni egy nőt
2019. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

11éves kisfiúként a káma szútrát bűjtam.Két marokra fogva a hüvelykujjaimat kihagyva belőle 4-4 ujjal markoltam meg.Így a 6-7ujjam közé ért a hegye.Megnéztem ez olyan 11centis lehetett,igaz lehetett 2,5centi széles.Arányosan hosszúkás volt mint egy nagy farok ötször hosszabb mint amilyen széles.Amikor elkezdtem verni 10 és fél évesen sokkal vékonyabb volt.17évesen kilógott a kezemből lehetett olyan 14-15centis a jó 3as szélességéhez.Kirohantak a faházból nyaraláskor a középiskolás társaim hogy nekem mekkora nagy farkam van,mert kitalálták hogy csináljunk farok versenyt.Ennek köszönhetően a legnagyobb szájú osztálytárnőm utána rámnyitott a zuhanyzóban és megsértődött hogy miért a lefolyó vizet bámulom :D.Ennyit arról a nagy átlagméretekről.22-26évesen olyan 16-16,5volt 3,5 szélességgel.Két kezemből nem nagyon jött ki a hegye.Sok év szex nőkkel,faroknövelő gyakorlatok vagy nem tudom mi de csontignyomott 20centi lett a maximum erekciónál a mérés úgy hogy a makk alatti vonal lett a 16cm plusz a 3,8-4hosszú makkom/4,1 szélességgel.Még 34évesen is kisebb és sokkal vékonyabb volt.

De van hogy érzem hogy nagyon tettszene egy simán megmérhető 17-18 helyett lenne simán látszó 19 amit benyomva megtudnák mérni 20,5-21-22centinek/4,2 szélességgel.Volt punci ahova nagyon éreztem hogy kellett volna felizgulva neki még 1-2-3centi.Hogy minden pózban tudjam a hüvely végét jól feszíteni.Szerintem azzal extra nagy mély puncit is könnyen orgazmusba lehetne hozni.Szóval lehet bármekkora farkad biztos 1-2centi valahol elveszik és 12centinél jó ha 10centi mélyen vagy benn.Estleg jó faros a hölgy és akkor jó ha 5-6centi bejut.A pont húszéves kori farkammal állandóan kicsúsztam a normál gumi kényelmes volt és a tövéig lement,most meg kisujjnyi hosszban a töve fölött vége :D

Ennek ellenére sokszor azt érzem hogy kicsi a farkam.Főleg amikor munkatársnők közlik hogy megmérték a férjük unszolására a méretét és közlik többek közt hogy van akinek 21cm.Nem mindegy hogy bennvagy 17,5-19 mélyen erőből vagy 19-21centi mélyen könnyedén.

2019. szept. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell minden nap.
2019. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!