Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi visz rá valakit, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá valakit, hogy goromba legyen a nõkkel?

Figyelt kérdés

Nos van egy dom ismerõsõm, de annyira goromba volt velem, hogy elkezdtem sírni, már Az elõjátéknál, és ekkor abbahagyta. Borzalmas volt, engem a fájdalom nem indít be!


A domok mindig gorombák? Mi visz rá valakit, hogy Az effajta szexet élvezze? Egyszerūen borzalmas volt és ekkor döbbentem rá mennyire beteg alak.

Pl. olyan erõsen megszorította a mellem hogy Az még másnap reggel is fájt, azt hittem kitépi a helyérõl konkrétan, vagy a fulem harapdálta fájdalmasan... És amikor védekezni próbáltam, hogy magam elé tettem a kezem erre még durvább Lett lefogott... Ezt nem volt fair, mivel én nem bántottam és emiatt elkezdtem sírni!


Mindig ilyen fájdalmas? Én nem tudom megérteni Az alárendelt helyzetben lévõ nõk miért szeretik ha bántalmazzák õket.


Vélemény?



2019. szept. 15. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos rossz domot válaszottál. Minden valamire való játék része a menekülőszó, nektek alighanem nem volt.


Talán a vágyakat sem beszéltétek át kellő alapossággal.


Mennyi idősek vagytok?


F, 39, dom

2019. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok tuskó férfi társam van sajnos!
2019. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

1) egy alapjaraton bunko pasit fogtal ki. Nem figyelt rad es a jelzeseidre, azt csinalta amit o akar. Ez egy nem dominans pasinal is megeshet, ami eleg szomoru.. jobban kene megvalogatnod a partnereid, nem mindenfele paraszttal kezdeni. Ha valaki nem tiszteli a noket az elegge leveheto mar az ismerkedes fazisaban is. (Es igen a dominans pasik is tisztelik a partneruket, a szexualis beallitottsagnak ehhez semmi koze, sokkal inkabb az ertekrendnek van)

2) ha nem vagy szubmissziv minek kezdtel egy dom pasival? Mit vartal? Nyilvan ha nem izgat az alarendelt szerep nem fog tetszeni az egesz (fuggetlenul a fajdalomtol vagy hogy epp egy bunkot fogtal ki)

2019. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
A nőknek különleges képessége, hogy húzzák a férfiemberbe a pertlit annyira, hogy az kiboruljon. Ilyenkor vagy néhány sallert kell kioszatni, vagy jól meg kell baszni őket.
2019. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem dom-mal voltál, hanem egy egyszerű bunkó p*ccsel. Az ilyen nem dom, nem férfi, csak egy frusztrált kisgyerek. Nagyívben kerülendő, az igazi BDSM szeánsz nem ilyen.
2019. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A jó SM kapcsolatban elég részletesen megállapodnak abban, mi fér bele és mi nem. Persze, az igazi fűszer a meglepetés, de kell lennie egy viszonylag pontos egyezségnek, hogy mindkét fél pozitívan jöjjön ki a végén a szeánszból.
2019. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Ez a dom, nem dom egy f@$&ság. Honnantól számít valaki domnak? Ha domináltam már 4 nőt az életemben akkor az vagyok?

Vagy csak 10től számítok annak? 😃

Valakitől kapok majd egy OKJs dom bizonyítványt utána?

Nekem az a véleményem, hogy nincs a pasival semmi baj. Megállt amikor látta hogy ez téged tényleg nem izgat és nem akarod. Egyszerűen nem vagytok egymásnak valók. Ha tudtad mibe mész bele, akkor leginkább a te hibád. Nem volt kellő önismereted.

2019. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Full kamu, provokáló kérdés, miszerint minden férfi egy agressziv állat...
2019. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó dom-ot választottál. És nem is tisztáztad,hogy mi ok és mi nem. (Legalább is ezt vettele az irásodból.)

Az alárendltség meg úgy ez az egész BDSM,S/M stb. Eléggé bizalmi játék.

A srác eddig valszeg olyan csajokat szedett össze akik mazok is nem csak sub-ok.


Valahol mind 2en hibásak vagytok.

Te azért mert bármibe belugrasz.(feltételezem)

Ö pedig azért mert nem figyelt rád.


Legközelebb,ha lesz (Nem vele) akkor tisztázd meddig mehet. És MENEKÜLŐ SZÓ!!!

2019. szept. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
vélemény? ne játssz a tűzzel ha nem tudod, hogy meg tud égetni. Manapság már dobáljuk a DOM és SUB kifejezéseket, azt hisszük azért, mert egy pasi kicsit határozottabb és irányítóbb a szexben, akkor az már DOM, de az eredeti jelentésében olyan pasikra mondták, akik keményen domináltak, testben és lélekben lányokat, akik ezt SUBként élvezték. Kemény alatt tényleg fájdalmat, verést és megaláztatást értek, nem csak kis fenékrepacsit.
2019. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!