Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen, hogyan és hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen, hogyan és hol veszítettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Aki szeretné, elmesélheti a teljes sztorit.

2019. szept. 16. 11:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

15, otthon.

1. emeleten lakunk. Sztem szuleim ki sem tettek a labukat a lepcsohazbol, mar bennem volt a srac. Szerencsere nem vette el a kedvem a szextol, hogy ilyen bena volt.

2019. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%

17 évesen,iskolából hazafelé este a vonatállomási wc mögé bújtunk el a sráccal,és ott történt.

L.

2019. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
15%

16 évesen egy 33 éves csinoska özvegy lakásán történt. Fölöttünk lakott a házban, és egy alkalommal a közeli boltban vásárolt egy születésnapi bulira. Sok volt a cucca, s mivel én is pont ott voltam, segítettem neki hazacipelni. Később a vasalóját is megjavítottam, meg ha férfikéz kellett a lakásban, én mindig rendelkezésre álltam. Aztán nyáron hatalmas tollaslabda meccseket játszottunk, aztán egyszer, mikor izzadtan, porosan pihegtünk a padon, felhívott, hogy fürödjek le nála. (44 éve még nem volt evidens, hogy a falból melegvíz jön)

Aztán valahogy megtörtént. Szívesen mondanám, hogy sikerült elcsábítanom, de valójában ő csinált mindent, én csak átengedtem magam az eseményeknek. Nagy szerencsém volt vele, sok mindenre megtanított a női lélekkel kapcsolatban, és valószínű, hogy a későbbi sikereimben ennek jelentős szerepe volt.

2019. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!