Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolnatok hozza ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok hozza ha a parotok tobb ev utan most eloszor szolna meg a kulsotok miatt?

Figyelt kérdés

Ertem itt ez alatt hogy "3-4 honapja kezdtel el hizni, addig jo volt minden, menjel futni!" ezt igy benyogni.

En magamon pont hogy azt veszem eszre hogy nem is hiztam inkabb az ellentettje. Nem is az a bajom hogy megjegyzi csak az eloadasmod ami faj es sirnom kell tole. Azt hittem hogy nem fontos ennyire a kulsoseg neki.Es nem, nem vagyok 100kg-os. Emellett nem vagyok a futas ellen sem de meg kellene ertenie hogy egyetemre jarok es nem tudok allandoan az etkezesre meg mozgasra is odafigyelni igy igen lehet felcsuszik nehany kilo.

20l


2019. szept. 16. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adatok? Hány kiló vagy hány centihez?
2019. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló vagy?
2019. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert 1,5 eve nem merem magamat. 165 cm korul vagyok
2019. szept. 16. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ebbol meg komoly bantalmazo kapcsolat is lehet, menekulj onnan
2019. szept. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így akkor nehéz hogy híztál e vagy sem. Lehet hogy igen ami már nem tetszik neki hiszen nem ezt a csajt ismerte meg. Viszont én azt mondom pl 5kg nem jelent semmit és ha ennyiért megszól akkor már nyílván nem olyan nagyon szerelmes.
2019. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!