Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex fürdőkben. Más is csinálja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex fürdőkben. Más is csinálja?

Figyelt kérdés

Van most ugye ez a hír, hogy véget vetnek a ruha nélküli napnak a Rudasban, mert túl sokan szexelnek nyilvánosan. Mi ott nem voltunk, és ennyire nyíltan nem is szexelnénk a feleségemmel, de hogyha a strandon vagy valamelyik fürdőben vagyunk a víz alatti petting és/vagy szex ritkán marad el. Egyszerűen azért, mert ezek a helyek teli vannak szép, fürdőruhás emberekkel, a feleségemen is csak egy kis szexi bikini van, és nagyon megkívánjuk egymást. Nem nyíltan csináljuk, soha nem vettek észre (vagy nem tudunk róla), de a fürdőzésnek számunkra elmaradhatatlan eleme a víz alatti szex.


Ki hogy van ezzel? Biztos, hogy más is csinálja, mert látni párokat gyanús pózban :) A legjobb ilyen élményünk, amikor egy wellnessben a pezsgőfürdőben mindkettőnk ölében benne ült a nőnk, és mindketten tisztában voltunk vele, hogy mi történik.


2019. szept. 17. 07:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
51%
Remélem minél hamarabb lebuktok :)))) Undorító alpári állatok.
2019. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
9%
Nekem tetszik, ha szexelnek mellettem a vízben, én is csináltam már mikor volt lehetőségem, sőt mindig ki is verem a farkam ha fürdőzni megyek, izgató számomra az a tudat, hogy így hozzá érhet a spermám olyan nők bőréhez is akikhez amúgy nem lenne semmi esélyem meg sem közelíteni
2019. szept. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
7%
Ti felelőtlen barmok az eszetekbe se jutott, hogy a vízben lévő nők közül nem mindenki szed fogamzásgátlót?
2019. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
59%

Most már azt hiszem fürdőbe sem megyek többé.

Mi a melegvuzet járunk élvezni nem egymást.

Ez birzasztó,hogy az embernek más nemi váladékában kell fürdőznie.

Remélem egyszer az összes ilyen ember lebukik,de nem a fürdő által,hanem egy vendég buktatja le,miközben jól el agyabugyálja őket.

2019. szept. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyon szeretem ezeket a fürdőruha mentes helyeket, akár szauna, akár strand, de azt gusztustalannak tartom, hogy vannak akik a nyilvános szexért járnak ide. Menjen el szvingerbe, az arra van kitalálva.

Hihetetlen hogy felnőtt emberek képtelenek ezt felfogni.

39N

2019. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem csoda, hogy undorodok az ilyen közös vizektől.
2019. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem is beindítanak a fürdők, de a medencében semmi pénzért nem csinálnám. Ott vannak a jó kis kabinok. Vagy marad a petting. Amúgy szerintem bármilyen vízben nagyon körülményes a szex, mert kimosódik a puncinedv.
2019. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
44%

Nem véletlenül utálom egyre jobban az embereket, ahogy nézem...

Ha mellettem ezt csinálnátok és észrevenném, olyat csapnék oda, hogy egy hétig csillagokat látnátok. Azután persze nem mennétek el onnan, míg nem jön a rendőrség...

2019. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Mennyi prűd emberke irigykedik itt, hogy neki nincs lehetősége erre :)
2019. szept. 17. 18:10
 20/28 anonim ***** válasza:
Én fürdőben csak öltözőben szexeltem, de volt hogy megfogtam a pasinak a vízalatt, de nyilván a vízben ennél több nem volt! :)
2019. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!