Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy sokáig érintetlen, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sokáig érintetlen, és rossz anyagi helyzetű férfi számára csak a prostizás az egyetlen járható út?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Prostizás csórón? Inkább keress valami csúnya csajt, az ingyen van. :)
2019. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csúnya csajnak is pénzes ürge kell, de van annyi félretett pénzem, hogy szép prostikra is költhetek eleget. :)
2019. szept. 17. 23:10
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

Még az se nagyon. Néhany alkalomra lehet van pénzed, de ugyanott vagy. Nőnek nem kellesz és a pénzed elmegy.

Nem ér annyit az a néhany perc!

2019. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem inkább megéri, mert biztosan nem lesz már olyan nő a földön, aki összejönne velem, és nem halnék meg aggszüzen.
2019. szept. 17. 23:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az, 36 éves szűz?
2019. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem se kell sok év ahhoz, hogy ott járjak...
2019. szept. 17. 23:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki majd megtudod.
2019. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
A prostizás nem "út" hanem egyszerű ürítés, semmi több. Ama pénzt inkább költsd magadra, hasznosabb.
2019. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha ilyen reménytelen a helyzet akkor menj el. Nem pártolom a qrvázást, mert műanyag... de ezesetben legalább nem szorongasz többé az "érintetlenségen"


Később aztán ha már nem vagy archaikusszűz akkor akár rendes csaj is összejöhet.

2019. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#5 nem. Én a #3 vagyok. Nem látod a %-mat?

Figyelj jobban. 😅😅😅


És arra is hogy hány elkeseredett ilyen helyzetben lévő ember van a ti álomvilágotokon kivül.

És hányan vannak még akik nem ismerik az oldalt vagy annyira szégyenlik magukat hogy nem is irnak...

2019. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!