Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel volt már olyan, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel volt már olyan, mikor először megláttátok az adott partneretek szerszámát az jóval nagyobb volt mint amire számítottatok?

Figyelt kérdés

Mekkora volt? Mi volt a reakció és mi lett a végeredmény? Csalódás volt vagy jó élmény?


24/F



2019. szept. 18. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Jóval nagyobb volt az a punci mint amire számítottam.És isteni volt.F.
2019. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Volt ilyen. Nem tudom mert nem volt nálam vonalzó de ijesztő méret volt. Így csak orális szexbe mentem bele. Részemről csalódás volt
2019. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a mostani párommal volt ilyen "meglepetés", pontos méretet nem tudok, nem mértem le :D, de nem is a hossz az ami meglepett, hanem a vastagság o.O Nagyon nagyon jó élmény vele a szex, nekem pedig fel kell kötni a gatyát, hogy orális szexnél véletlenül se fogazzak :D
2019. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
66%
Nekem is a párommal volt ilyen, meglehetősen meglepődtem, azóta is mondta már párszor hogy azért eléggé jól esett neki hogy ilyen meglepő volt :D a szex egyszerűen isteni vele, minden formában, de néhány póznál azért vigyáznia kell, mert van hogy túl hosszú, és az tud kellemetlen lenni :D de szerencsére van olyan póz ahol kényelmes,a vastagság miatt meg aztán végképp nagyon jó. Persze nem csak ezen múlik, profin bánik vele, meg nagyon érti mikor hogy mit kell csinálni :D
2019. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Bármilyen meglepő a nők többségének nincs elképzelése arról, hogy mekkora lehet a partnerének. Kellemesebb élmény, amikor előveszi azt amekkora épp' van neki, de van olyan ügyes, figyelmes hogy akkora orgazmusa van tőle, hogy majd' leszakad a plafon.
2019. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is meglepő volt a barátom mérete, isteni vele a szex :) nagyon figyelmes és törődik velem mindig
2019. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is nagyon meglepo volt mert csak a futonadragjan at lattam lankadtan mekkora

Amikor szexre kerult sort kiderult hatalmas neki es vastag is

Vegeredmeny hogy sokat szexelunk es nagyon elvezem vele

2019. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Miért pontozza le a sok koplexusos pasi, hogy az én barátomnak nagyobb van mint nekik?
2019. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Azé :D
2019. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
nekem volt..llekerült az alsoja és nem hittem a szememnek..akkora volt mint akönyökömtöl a csuklomig es olyan vastag is,,nem érte körbe az ujjam..isteni volt amugy,,csak a makkot tudtam bekapni de wow érzés.. 25f
2019. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!