Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket ez zavarna/Mit gondoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna/Mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Amúgy tök normális lány vagyok, de nagyon szeretek beteg dolgokat rajzolni. Pl véres, gnóm emberek vagy mondjuk most azt rajzolom hogy egy srácon aki fel van akasztva kígyók tekeregnek, és elég élethűek is a rajzok, jól kidolgozom a részleteket hogy minél "undorítóbb" legyen. Amúgy semmi ilyen vágyam/hajlamom nincs, szimplán szeretem kifejezni az érzéseim ilyen nagyon eltúlzott rajzokkal ha szomorú vagyok.

Egyik barátnőm megtalálta az egyik rajzom és szerinte elég beteges, azzal viccelődött hogy ha a pasim meglátná azt hinné hogy vagy pszichopata vagy vér/fájdalom fétises vagyok pedig egyik se igaz.

Ti mit gondolnátok erről?

18/L


2019. szept. 18. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezném miért ilyeneket rajzolsz, váladzolsz, téma letudva
2019. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Válaszolsz*
2019. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Linkelhetnél pár rajzodat kíváncsi vagyok

Ha annyira jól el is tudnád passzolni tatoo szalonban ott nagyon pörögnek az extrém mocskos képek

2019. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 nem szándékozom elküldeni szalonba, csak hobbi és elég személyesek a rajzok, nem adnám ki őket a kezem közül ha csak nem nagyon kell a pénz.
2019. szept. 18. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek a barátnőddel :D

30f

2019. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyeneket rajzolok, gondolok és mondok, imádom a morbid feketehumort is, de nincs egyéb ehhez köthető szexuális hajlamom...szóval rossz hírem van, nem vagy se különc sem egyedi, teljesen belül van a normális határain.
2019. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Aki befelefordulóbb az ilyennel is kiadhatja a gőzt. Srácoknál meg a vagányabbak tipikusan foci közben üvöltöznek egymással, utána meg jól megdugják a csajukat, a kretének meg valamilyen számítógépes játékban aprítják az ellenfelet, közben üvöltöznek.
2019. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2019. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mentális okai vannak a rajzaidnak, amiért így fejezed ki magad, nagyjából sejted is az okát.


A kérdés amúgy nem a szexualitás rovatba illeszkedik, inkább az egészség / mentális egészség részbe.

2019. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!