Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beindít az, hogy egy maszkos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beindít az, hogy egy maszkos, jó testű pasi megdugjon akiről tényleg nem tudom hogy kicsoda? 19/L

Figyelt kérdés
Hogy szadizzon, bábuként kezeljen és ájulásig dugjon egy arctalan pasi majd otthagyjon remegve, akár ájultan, kielégülve. Ez mennyire beteg?
2019. szept. 18. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez elég beteg. Kész a leckéd kisfiam??
2019. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem örülnél ennek a fantáziának élőben, aktív módban. Talán gondold át újra :)
2019. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Egy kover testu kis farku nem jo ?
2019. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Király. :D

Engem pont fordítva indít be ez. Meg még sok minden más is.. ha gondolod dumálhatunk ilyenekről.

2019. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig van valaki a maszk mögött és el is képzeled, hogy az ki.
2019. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh engem ez most nagyon felizgatott

Birom az ilyeneket

2021. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És most még nem is nagy kunszt maszkos faszival megdugatni magad
2021. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7😂🤣
2021. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem egy "társkeresö" oldalon szólított meg valaki, aki "csak" a fenekéröl küldött egy fényképet. Kérte, hogy nagyon anoním menjek el hozá, és dugjam meg. Amikor a kapucsengöt megnyomtam, ö kinyitotta a kaput, én bementem a nyittott ajtón a lakásba, ö a földön volt kutyapózban és várta, hogy megdugjam. Meg is tettem. Amikor készen voltam, ö is érezte, és felült, rámmosolygott, és csak annyit mondott, hogy erre vártam már egy éve.

Az illetö nagyon közeli ismerös volt....

2021. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!