Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egy fiú nem nyomul rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy fiú nem nyomul rá egy neki tetsző lányra szexuálisan?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem sietteti a dolgot? Nekem van egy lány aki nagyon tetszik, de mivel nem sok tapasztalatom van így kicsit félek közeledni.

Félek hogy emiatt megun és keres mást.

De persze én is szeretnék szexelni nagyon, csak nem akarok nyomulni, meg mivel sosem volt barátnőm így kicsit félek is ettől.


2019. szept. 19. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyomulni kell hanem kozeledni. Nem letamadni hanem ismerkedni..

Mivel meg nem volt barátnőd a nyomulás szarul jönne ki. Lehet hogy tultolnád, és nevetségessé válnál. Hívd el vhova, egy kávéra vagy fagyizni..

2019. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem egyből kell d..ni..

HANEM: ismerjétek meg egymás testét.. simizés, tapizás..csók.. és majd fokozzátok ahogy adja..

nagyon fontos, hogy kölcsönösen élvezzétek!!!

2019. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók is elmondták: ne a szexet hajtsd nála mindenképpen, előszőr nyert el a szívét, szimpátiáját, hódítsd meg - utána a szex már "jönni fog". Először egy csókra "startolj rá", sok sikert :)
2019. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!