Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, mi az a legfiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.L.Kiss kérdése:

Szerintetek, mi az a legfiatalabb kor, amikor az ember már orgazmust képes átélni?

Figyelt kérdés
Leginkább saját, korai tapasztalattal rendelkezők válaszát várom!

2019. szept. 19. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nálam 12 éves korban már volt orgazmusom. Legalábbis azt hiszem az az volt.

L

2019. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
12 évesen már én is vertem :D
2019. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Torolni fogjak a kerdesed megint!
2019. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tényleges orgazmust csak nemi érés után

Óvodás kis iskolás korban max jól esik az ingerlés de orgazmus nem lesz

Az inkább kis kamaszként és némileg érett kamaszként jelenik meg először


Olyan nincs h a 4 éves Zsuzsika hintázott a játék macin elélvezett és a maci orra nedves lett ... ilyenre ne gondolj


Én nekem az első nemi izgalmam 15 évesen volt amikor smároltam az udvarlómmal és furán éreztem magam ott lent feszítést éreztem és azt h kényelmetlenül csúszkál a bugyim . Nőgyógyász világosított fel h semmi baj nincs velem természetes reakció a testem így reagált a csókra..


N

2019. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most máshogyan fogalmaztam. De akkor is kíváncsi vagyok, hogy e-téren, mi az igazság! Te tudsz a szabályzatban olyan kitételt, ami erre vonatkozna?
2019. szept. 19. 19:04
 6/11 A kérdező kommentje:
19.03-as hozzászóló! Eddig én is így gondoltam. Éppen azért tettem fel a kérdést, mert egy másik kérdés kapcsán az derült ki, hogy nem biztos, hogy így van mindenkinél.
2019. szept. 19. 19:06
 7/11 anonim ***** válasza:

# 5 Lehet azt hiszik,h a fiatalabbakra bukol es ilyen kérdéseken elvezkedsz.

Pedofilnak gondolnak.

2019. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De én felnőtt embereket kérdezek! Nem gyerekeket!!!!!!
2019. szept. 19. 19:51
 9/11 anonim ***** válasza:
En biztos h 10 ev alatt voltam mikor az elso volt. Akkor meg nem tudtam hogy mi tortenik csak hogy ha sokaig vizsugar ala tartom a puncim akkor egy ido utan lesz valami nagyon jo erzes:D kb ennyit tudtam. Aztan utolag persze mar tudom mi is volt az:D de eleg fura hogy ilyen kicsi koromban rajottem erre es csinaltam rendszeresen
2019. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12-13 lehettem, akkor már fel tudtam állítani rendesen, meg húzogatni, ahogy a szexualitásról olvastam (akkor még a lexikonok, egészségügyi könyvek ilyen része is felizgatott a téma miatt) Sokszor csinlátam, míg egyszer csak elkezdtem valami furát érezni, meg elöntött az izgalom, bizsergés, amit addig soha nem éreztem. Na kb az volt az első igazi orgazmusom. Anyag persze még nem jött igazán, egy kis csepp valami volt csak. De hihetetlenül boldog voltam utána :)
2019. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!