Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, volt olyan h küldtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt olyan h küldtetek egy csajnak képet a farkatokról és emiatt bele is ment a szexbe vagy másba?

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 13:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy néha kapnak megerősítést, mikor egy lánynak álcázott meleg pasi válaszol - belőlük van bőven. Akár chatsexelnek is velük. És ők meg komolyan elhiszik, hogy lánnyal csevegtek, és további képküldésre biztatja őket a "siker".
2019. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
En nokent az ilyen szanalmas gyokereket azonnal tiltom. Undorito es tenyleg kb soha egy no se ertekeli ezt pozitiv aktuskent. Bunko, kozonseges, tistteletlen ha egy ‘ferfi’ ilyet kuld.. ugyhogy mindegy hogy nez ki, ezzel elvagta magat
2019. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Tudom, pasikat kerdeztel. Viszont nokent mondom, h nem mesz vele srmmire. Nem vagyok prud. Azonban ez nem sok IQ-t enged feltetelezni. Komolyan javasolnam, hogy akik akarnak vmi, azok max. keresre kuldjenek.
2019. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Egy nettó farokképtől egyetlen nő sem fog beindulni.

Egy swingerklubban amikor "beszáll" a többesbe egy pasi, ott sem a farkát nézi meg előszőr a hölgy, hanem az arcát, testét és csak utána azt, hogy van-e rajta óvszer. Namármost, ez az eset swingerre, gangbangre vonatkozik ahol teljesen idegenekkel csinálják nem túl szívbajos hölgyek, de még őket sem indítja be egy nettó farok, nemhogy a többi nőt.

Tudod mit szoktak mondani magukban a "farkas" reglapképről a társkeresőn a nők? Igen, azt hogy ha ez a profilképed akkor egy f...fej vagy.

2019. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#7 felejelent és a farkad alapján beazonosít a rendőrség vagy az NNI?

Nice bro..

2019. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Előfordult 2-3x. De messze laktak.
2019. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy még akkor is vágylohasztó egy ilyen fotó, ha szimpatikus a srác és a beleegyezésemmel küldte.

Minden Hófehérke a királyfira vágyik és nem egy f...ra.

2019. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

nem egyformám működünk mi férfiak és nők.


Férfiként ezt elég nehéz megérteni, mert az minket felizgatna, ha több ezer nő a seggéről küldözgetne képet.


De nőket az érdekli elsősorban, hogy jóképű és jótestű legyen.

2019. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem pasiként sem érdekelne, ha kapnék képen egy pinát. Fejben is el tudom képzelni, plusz itt a kezemben az internet. Na de a körítés? Volt már, h amúgy szimpatikus csaj küldött egy képet, amin semmi egyéb nem látszott a mellein kívül. Sőt, gyakorlatilag egy 3cm távolságról fotózott mellbimbó. Máig meg vagyok győződve, hogy vagy a csaj volt értelmi fogyatékos, vagy engem gondolt annak.
2019. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!