Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb pár használ (vaginál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pár használ (vaginális) szexhez sikosítót? Vagy ez nem gyakori?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 11:49
 1/9 A kérdező kommentje:
És mennyivel jobb vele?
2019. szept. 21. 11:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha gyors menet van

Vagy ha a pár női tagja hüvely szárazsággal küzd


Normális esetben nem kell vaginalis szexhez síkosító

Bár prostiknál alap mert az a szex nem róluk szól

2019. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ui. Semmivel se jobb azt a célt szolgálja mint amit felizgult alapodban a női test termel .hogy síkossá tegye az utat és ne okoz fájdalmat sérülést egy nőnek
2019. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyors szex van mi hasznalunk de amugy nem
2019. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb érzés, annyira jol csuszik
2019. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A "legtöbb" kifejezés túlzó. Aki viszont használ az miért ne, nem szégyen, sőt (főleg hosszabb v. nagyon gyors "meneteknél", óvszernél stb.).

Olaj, testápoló és egyéb házi praktikák helyett viszont célszerű a direkt erre kapható síkosítók használata, mivel a többi felboríthatja a hüvelyflórát.

2019. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Nyáron a nagyon melegben használtam, mert hiába ittam bármennyit, ott is szárazabb voltam. Meg amikor gyulladás után vagyok, mert sokáig tart visszamenni a normál állapotba, addig szárazabb. Nincs ebben semmi, jobb, mintha fájna. 30N
2019. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
idősebb, klimax után lévő hölgyeknél hallottam, hogy szükség lehet rá, mert nehezebben nedvesednek.
2019. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Regebben nem volt problemam brutalisan nedvesedtem. Viszont par eve hormonproblemaval kuzdok es teljesen megborult minden. Szarazabb is vagyok plusz ha nem eleg a nedv akkor kisebesedek, mikrorepedesek keletkeznek. Ugyh sajnos nalam celszeru sikositot hasznalni, kiveve ha tenyleg nagyon be tudok nedvesedni. Nyilvan ez pasi fuggo is ki mennyire jo felizgatas/elojatek teren:) volt olyan akivel soha nem volt gondom:D
2019. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!