Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális minőségű bilincset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális minőségű bilincset szeretnék venni. De honnan?

Figyelt kérdés
Nem gagyi minőségű, mobdhatnám hogy igazi, rendőr bilincset keresek (akár láncos akár zsanéros). Hol vegyek, honnan rendeljek? Mik a tapasztalataitok?

2019. szept. 22. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én mindent innen rendeltem. Igaz hogy nő vagyok, de tényleg brutál jók a bilincsek/szájpeckek stb.

2019. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 subrette ***** válasza:
100%

Millitary shopban lehet kapni igazi, rendészeti célra készült bilincsek. Időnként vaterán is felbukkan, ebay-en pedig bármikor bármilyen típust kapsz.

Ajánlom a Combat-zone-t az alkotás utcában.

Ha bevállalós vagy, a zsanérost próbáld ki. Sokkal kevesebb mozgást enged mint a láncos. Mióta merev bilincsünk (ASP rigid handcuffs) van, az a kedvencem.,

2019. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szeresdmagad.hu

Mi innen vettünk igazi fém csak kulccsal nyithatós láb és kéz bilincseket

25L

2019. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Black dream, vagy férfias játékok
2019. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!