Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély még arra hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély még arra hogy ne prostival kelljen elveszítenem?

Figyelt kérdés
Vagy barátnővel, vagy sima lánnyal szeretném elveszíteni, de semmiképpen sem prostival, 24 éves vagyok már.
2019. szept. 22. 15:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5%

Nyugodtan felejtsd el az egész szex témát .

Neked is elment ez a hajó.

Meg prostihoz se fogsz elmenni nem hogy egy normális “sima” lánnyal.

Jobb ha ezt szépen tudatositod magadba és valami komoly elfoglaltságot keresel helyette


36/f szűz

2019. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Már kicsit késő... 24 vagy szűzen? Vagy a kűlsőddel vagy a stilusoddal van a gubanc.
2019. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 he84 ***** válasza:
Egyáltalán nem ringatok soha senkit semmilyen hiú ábrándba 5-ös válaszoló. Semmi hiú ábránd nincs abban, hogy nincs késő, ez teljesen így van és valóban nem egy verseny ez, valóban az ő élete. Az ő hozzáállásától, türelmétől függ főleg az egész. Ettől még nem jó rágörcsölni, inkább az hiú ábránd, hogy prostival jobb lesz. Hát egyáltalán nem, na meg elég ciki lesz neki a későbbiekben, minimum bűntudat szintjén, ha nem is mondaná el másoknak. Jó lenne, ha leszállnál rólam és nem másokat piszkálnál, nem erre van ez itt!
2019. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Én nem piszkállak. Csak hasonló helyzetben vagyok, mint a kérdező, csak kicsit idősebb. Tudom, milyen, mikor illúziókba ringatja magát az ember.
2019. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 he84 ***** válasza:
Akkor sem ringattam senkit se illúzióba. Mindent elmondtam erről már előzőleg, arról én nem tehetek, ha merev vagy és csakis a te egyfélédhez ragaszkodsz még akkor is, amikor nem csak az lehetséges. Én például fiús nőként (főleg genetikailag, hormonilag) szintén nem voltam, nem vagyok könnyű helyzetben szintén. Ám ha nekem összejöhet valami, akkor egy férfinak bőven. Csak ehhez türelmesnek kell lenni, nem negatívnak gyakran, nem a koron kéne lovagolni félve, hanem másképp hozzáállni, tenni érte, ha annyira fontos, ám nem rágörcsölve. Na de nem szeretnék vitát se, jó lenne lezárni, de nem csak én tőlem függ!
2019. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Oké, sajnálom. Bocsánat.
2019. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!