Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/Lányok! Szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok! Szeretitek ha álmotokban vagytok megdugva?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem hogy arról álmodtok, hanem miközben alszotok használva vagytok. Mennyire izgató számotokra ez vagy akár a fordított felállás? Volt e már esetleg olyan hogy valaki már csak arra ébredt, hogy a pasija éppen elélvez benne? Lehet ezt úgy hogy a másik ne ébredjen fel?

Kort is irhattok grátiszba :D



2019. szept. 23. 00:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

17es az más ha erotikusan ébresztgetem de nem ülők bele a farkába amíg nincs tudatánál.

Abba semmi baj nincs ha simogat nyal. De ne rákja be anélkül h tudatomnál lennék mert az erőszak

2019. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
45%
Lófaszt volt korrekt kérdés. Nőt nem használunk, nem az ürítés eszköze. Ha fel sem merül benned, hogy a szex a kölcsönös örömszerzésről szól, lest gondod az életben!
2019. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%
Az is erőszak ha te leszopod és alszik, mert nincs tudatánál. Akarata ellenére cselekszel.
2019. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
21# szerintem ez nem fefi az erőszak fogalmát. Maximum bunkóság ha egyébként tudom hogy alvás közben nem szereti ha egyedül mesterkedem. Ezt a feljelentősdit meg hagy hagyjuk már! Valahogy nem elképzepni hogy ha ezt egy pasi megcsinálja a barátnőjével akkor a legrosszabb esetben az rá a válasz hogy a lány kippattan az ágyból és rohan a rendőrségre. Ha neki nem tetszik max leb. @sz érte, ennyi az egész. Ennek köze sincs az erőszakhoz.
2019. szept. 23. 12:45
 25/28 anonim ***** válasza:
33%
Bocs de a rendoroket es a jogaszokat se erdekli h te mit gondolsz eroszaknak es mit nem. En is pont leszarnam mit hadobalsz ha az ugyfelem feljelent es megindul az eljaras. Teny hogy parkapcsolatban ritkabb az ilyen reakcio, max elkuld a bus fenebe. Ha felkel es hagyja hogy csinald azt beleegyezesnek lehet tekinteni. Ha nem kel fel mert vmi alvasi zavara van v betegsege v barmi ami miatt nincs lehetosege kifejezni az akaratat akkor bizony ocsemte eroszakot kovetsz el. Akkor is ha szerinted vagy a szomszed laci bacsi szerint ez nem az. Ha felkel es ellenkezik de te folytatod akkor szinten ugyanez. A valaszaidbol latszik h eleg primitiv ember vagy, adja isten h ne keruljon no a kozeledbe..:)
2019. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
33%

Te tényleg ennyire hülye vagy??

1. Védekezésre képtelen, öntudatlan (alvó) nővel szexelni nemi erőszak. Akkor is, ha te élvezed.

2. A barátnőd, feleséged megerőszakolása is bűncselekmény.


Hihetetlen, hogy 2019-ben ezt még magyarázni kell.

Aztán csodálkoztok, hogy a: nem jut nő, b: pár hónap után úgy megundorodik a szextől, hogy havonta egyszer tudja magát rávenni.

2019. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Maradjubk annyiban kedves két utolsó, hogy ha ez először valakivel előfordul és nen tetszene a barátnőmnek, akkor szólna hogy ilyet ne csináljak. Most nem a törvénybe foglalt jogi szrságokra gondoltam amikor azt írtam szerintem nem erőszak. Két apró dolog: mikor írtam azt hogy ha nem tetszeni neki akkor folytatnám(az tényleg nemi erőszak)?

Azt sem írtam hogy alvási problémákkal szenvedne az illető.

Szerintem erre sokmindent lehetne mondani hogy ízléstelen, bunkóság, stb..

De ti már túldramatizáljátok a történetet.

Egyébként ha tudnám hogy az ilyesmi nem a kedvérevaló akkor nyilván nem csinálnék ilyet.

2019. szept. 23. 13:11
 28/28 anonim ***** válasza:
Majd biztos hihető sztori lesz a rendőrségen, hogy feljelented a párod nemi erőszakért :'D
2019. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!