Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szoktátok kinyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktátok kinyalni vagy megujjazni a barátotok segglyukát?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényli persze.
2019. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én legközelebb ki akarom nyalni neki.
2019. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem csináltam, de nagyon izgat.

De párom nem engedte.

2019. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem! Nyalogassa, ujjazza a nyári villám!
2019. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Még véletlenül sem és az enyémet sem engedem.
2019. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexben mindent szabad amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas ÉS mindkét fél egyformán vágyik rá. Az anális szex is ebbe a kategóriába tartozik, ámbátor célszerű betartani az aranyszabályait: higiénia, síkosítás, fokozatosság.
2019. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os nagyon jól leírta!

Minden pár azt csinálja, ami mindkettejüknek jól esik. Én nagyon szeretem megnézni, megfogni a szép férfi fenekeket. Alkalomadtán szeretem simogatni a lyukat is. Azt is szeretem, ha az enyémmel játszanak. Viszont arra pl vègkèpp nem vágyom, hogy felcsatolhatóssal belé hatoljak, de biztosan van olyan nő is, aki ezt szereti. Ha talál hozzá partnert, hát tegyék meg ha nekik ez esik jól

2019. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen én csináltam az exemnek. De inkább csak a nyelvemmel kényeztettem, ha az ujjamat is használtam az már fájt neki. Viszont engem is piszokul fel tudott izgatni amikor ott kinyalt.
2019. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!