Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 cm-es péniszvastagság jónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 cm-es péniszvastagság jónak számít?

Figyelt kérdés
22/f

2019. szept. 26. 22:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok lenne egy 2 mm híján energiaitalos doboz méretű pénisz.


Még csak közel sincs a hátáresethez, aminél még érdemes lenne esélyt adni.


Ezzel a mérettel az orális szex is kb. a makk szopogatására korlátozódik, ha valakinek nem kivehető fogsora van - szóval részemről abszolút felejtős.


De biztos van sok nő, akinek nem gond, vagy épp ideális.


Mi nők sem egységes intim méretekkel gördültünk le egy gyártósorról, ahogy a férfiak sem.

2019. szept. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
Sokkal több nőnek jó az ekkora vastag mint akinek sok!
2019. szept. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21: csak szélességben akkora, mint egy energiaitalos doboz, de ha láttál már farkat, az nem teljesen kör alakú, hanem valamilyen szinten ovális... Nekem is 5cm, gond nélkül be tudta eddig kapni bárki
2019. szept. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"Mondjuk pontosan rásimított 12,7-13cm körmérethez tartozik egy 4,04-4,14cm szélesség amitt rátett mérőszalaggal is pont ugyanannyinak látok.


Neked 14,1cm hez 4,49cm tartozik.


Nagyon be kell az a mérőszalagot lazítani vagy esetleg a tövén méred ennyinek?Ott nekem is van 14.A makk alatt 3-4centivel a legszélesebb helyen mérve körbe 14 az derék.Nem belazítva.


De akkor sem 5cm az egy hintőporos flakon.Ja az pont 16cm körbe.


Egyébként évek alatt használatban vaskosabb lehet,nekem sokkal jobb lett.30-35évesen 3,7volt nekem a szélessége.20évesen kényelmes volt a normál 54es gumi ami most már szorít.20évesen majdnem lötyögtem a egy-kétujjas passzentos akkori nőmben.40felett volt hogy alig bírtam beletenni."


Nem értem, ezeket hogy számoltad ki? Ha ráteszem kereken 5 cm széles középen, körmérete pedig 14,1 cm ugyanott. 16 cm körbe pedig baromi vastag szerintem, azt is olvastam, hogy ez már vaginális szexnél is problémát okoz :D


Szóval az én vastagságom most jónak számít?

2019. szept. 27. 11:19
 25/26 anonim ***** válasza:

#24 Hát úgy számoltam ki hogy a körbemért adatot elosztottam ugyebár pí-vel 3,14 el ez a pontos henger átmérője.Nézd néha az én 4,1 es méretem is ha pont ráteszem néha 4,4-4,5 nek látom.Két lehetőség van:van amikor tényleg duzzadtabb potensebb napokon illetve szex után vagy az is van hogy szemszög torzulás,ugye egyik szemeddel óhatatlanul egyik oldalról a nulla pontot néed és a másik szemeddel a szélesség másik pontját.Így könnyen látja-méri és hiszi például a kb. 4 est 4és fél centi szélesnek és a valójában 4és felest meg ötösnek.

Anélkül hogy igazából szándékosan bárkit is meg akarna téveszteni.A másik meg az amit képekről meg a saját szerszámomról is levettem hogy valakinek tényleg ovál szerű széles a szerszámja,nem köralakú így lehet hogy szélesebb fél centivel mint a hozzá tartozó méret.

Nem baj mert a szélesség is ad feszítő érzést a nőknek.

Mindegy mert a 4től 5ig már nagyon jó.Sőt amikor fiatalon talán lehetett olyan 11és fél 12 között körbe úgy 20évesen az olyan 3,5-3,7 széles volt akkor is jól el tudtam vinni vele a barátnőmet.A 4es az már tuti.Nagyon jó a péniszmasszírozó fejés gyakorlat.Jól eddzi a kamrákat és jó az erekcióra.

2019. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem a vekonyabb jobban bejon 19L
2019. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!