Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lany letemre az idosebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lany letemre az idosebb pasik jonnek be. A sajat korosztalyom nem izgat. Mas is van igy vele? Tudok tenni ellene valahogy?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 10:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
#10 Meg a házas férfiak, akik munkahelyen k nak félre.
2019. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
50%
11# szerintem minden félrekúrásnak oka van..kivétel aki csak mániákus félrekúró. De az esetek nagy részében ez nem olyan egyszerű. Persze lehet monden nőt k#rvázni meg minden férfit b#szógepnek kikiáltani. De legtöbbször a háttér nem ismeretes.
2019. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
Azzal legyél aki bejön
2019. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

Ezt a szerencsét! Nekem meg a fiatal csajok!



Dehogy tegyél ellene! inkább hajrá!

2019. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudsz tenni.Esetleg azt hogy kiéled a hajlamaidat.

Ezek szerint én nem vagyok túl szerencsés,eddig kettő tinihez volt szerencsém.Nem hinném hogy annyira tolonganak a fiatal lányok akik 10 15 évvel idősebb csávókkal akarnak szexelni.Pedig én is imádom a zsenge testeket plusz a yoni masszázsomat is művészi szintre emelném.

2019. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

örülök, ha ilyen a partnerem


42/F ;)

2019. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak te vagy így ezzel én 21 vagyok és nekem is az idősebbek jönnek be🙂
2019. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Azért vigyázzatok, lányok. Nem rövid ideje gyakorizom, elmondhatom, hogy ezekre a válaszokra ugyanazoktól a felhasználóktól szoktam privátot kapni évek óta. Ennyi ideje nem találtak nőt, az már fura.
2019. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Igen más is van így vele - s más is úgy gondolja, hogy a környezetének semmi köze hozzá. Nem "ez" ellen kellene tenned, mert a saját vágyaid elnyomni úgysem tudod csak rengeteg tudat alatti frusztráció árán, hanem inkább azért tegyél, hogy megismerd és elfogadd végre önmagad.
2019. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
31%

Nekem a fiatal lanyok jönnek be sajna de megis mit lehet tenni?!

Szóval ugyan az csak masik oldalról...!

40+f

2019. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!