Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok oszinten! Ha jokepu a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok oszinten! Ha jokepu a pasi, es nagyon kivanjatok, benne lennetek egy ejszakas kalandba?

Figyelt kérdés

Nem kerek privatot, egyszeruen a tobbi lany/no velemenye is erdekel a magamen kivul.

Egy 18 eves lany

Koszii:)


2019. szept. 27. 19:22
1 2 3
 21/27 Zsoltmester ***** válasza:
68%
Én még nem dugtam prostival szóval ne vetítsd rám ezt a dolgot, köszi. Egyébként az hogy a férfiak közöt is sokan állati szinten vannak még mindig nem mentség arra hogy a kérdező is. Valamint felhívnám arra a figyelmet hogy a prostituáltak is nők.
2019. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Én még nem vagyok prosti, szóval ne vetítsd rám ezt a dolgot, köszi
2019. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Zsoltmester ***** válasza:
78%
Hozzád senki nem szólt én a kérdésre válaszoltam, te szólítottál meg engem és nem néztelek semminek.
2019. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22%
Igen, benne lennék
2019. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
63%
Igen,annyi,hogy én olyankor a szexet kívánom nem magát akivel vagyok.Nem kell különösen jóképűnek lennie,csak legyen benne valami ami miatt kiválasztom.Ha szerencsém van jól le is rendez,sajnos sok aki nem képes rá.
2019. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nekem is az a tapasztalatom, hogy attol hogy jokepu meg jobtestz meg nem 100 as az agyban.

Volt mar olyan aki kisse hetkiznapibb volt megis alig birtam az agybol kikelnni...

2019. szept. 27. 21:03
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csupán az nem lenne elég hogy jóképű, vonzó. Érzelmek is kellenek hozzá 🤷‍♀️
2019. szept. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!