Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám a “puncipukit”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a “puncipukit” megszüntetni? Tapasztalat? Valami?

Figyelt kérdés

szóval utánna kerestem és láttam egy páran kérdeztek már ra itt de én is kiváncsi lennék meg elszeretnem mondani hogy

az egyik kedvenc szex pózom a kutya póz és csak ebben a pózban ad ki a puncim ilyen hangot amikor tegyuk fel leülök hogy felvegyek egy felsőt vagy ha már állok felfele és annyira el szegyellem magam és annyira kínosnak érzem hogy kb elkap a sírás hogy uristen de gaz vagyok miért történik ez

és emiatt nemtudom teljesen élvezni a szexet mert ez a kedvenc pozom


2019. szept. 27. 21:17
 1/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Nem baj az, ha a partnered nem zavarja ne foglalkozz vele.
2019. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
hüvelytorna..
2019. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ja te kis butus, ez egy tok termeszetes dolog

a sajat fejecskedben van csak az hogy ez ciki meg elsirod magad

de tudod mit? a sajat fejecskedben csak te tudsz rendet tenni mert te vagy a fonok

en is imadom hatulrol es 10bol 9x pukizik a puncim ahogy felallok vagy a hatamra fekszek

mi csak kuncogni szoktunk rajta mert ez abszolut termeszetes dolog

raadasul ezt nem is igazan te csinalod, hanem a pasid, mert o pumpalja tele a huvelyt levegovel, szoval nehogymar meg te erezd magad rosszul miatta ;)


legkozelebb intezd el egy 'upsz'-al es egy kis nevetessel, vagy fordulj a pasidhoz 'ez is miattad van' es nevesd el magad, meglatod sokkal egyszerubb lesz az eleted, ha nem veszed halalosan komolyan az ilyen dolgokat

2019. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a párodnak, hogy ne pumpáljon be levegőt!

Nem tudsz mit csinálni, nem te tehetsz róla.

2019. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy sem tudod ezt megszűntetni, mert vannak olyan pózok, alkalmak mikor levegő megy a puncidba és ezért van a "puncipuki"

Engem is zavart az elején, de már nem figyelek oda rá szex közben.

L

2019. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen hogy ilyen jofejek voltatok és szépen elmagyarázza tok és nem harapta tok le a fejem

köszönöm ❤️🙏

2019. szept. 27. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A puncipuki tök normális dolog. Engem soha nem zavart, mivel egy természetes jelenségről van szó. Ne aggódj miatta 😉

28L

2019. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként imádom, mert ez annak a jele hogy nagyon nedvesedsz, és a levegő ami kijön ad ilyen hangot.
2019. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Már elmondtak mindent... annyit szeretnék hozzátenni, hogy: hatalmas pacsi a kereső használatáért! :)
2019. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!