Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szép a p*nci?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép a p*nci? Szerettek nyalni? Milyen érzés, és milyen az íze?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem szép.

Nagyon jó érzés nyalni. Az íze sok mindentől függ

2019. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Az íze nem igazán hasonlítható étel ízéhez véleményem szerint. Egyébként igen, a punci szép és nagyon jó dolog nyalni. Egyrészt azért, mert jó örömet okozni a másiknak, másrészt meg számomra is izgató.
2019. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szép. Igen. Jó. Jó. (Másra számítottál?) :)
2019. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

A punci gyönyörű. Vagy lehet, hogy nem de akkor is. Mert a látványa olyan érzéseket kelt a férfiban, hogy szépnek, kívánatosnak tálalja.

Nyalni ki nem szeret? Ill. ha van olyan azt én nem értem meg. Nyilván egy karbantartott, egészséges, igényes nő puncijarol beszélek.

Nyalni meg a mennyország... annál már csak dugni jobb..

Az izét sajnos nem tudom leírni. Ez olyan mintha én kérném, hogy írj le nekem egy számomra ismeretlen ízt, illatot amit nem tudsz mihez hasonlítani.

2019. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szep lányoke szep általában


Az egészséges és tiszta puncinak enyhen sos ize van.


Az a punci aminek más szaga vagy ize van (sajt, hal, rothadó hús) az vagy nem tiszta vagy nem egészséges

.

2019. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, igen, jó, jó :D.
2019. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!