Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik egy részének miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik egy részének miért izgató ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nyomul rám, és mikor kiderült hogy még mindig szűz vagyok, még jobban elkezdett nyomulni. Szerinte nagyon izgató ha egy lány még szűz, de azt nem fejtette ki hogy pontosan mi az izgató benne.

Az expasim is mikor megtudta, ő is így reagált kb.

Pasik, akiket beindít ha egy lány szűz, mi az ami izgat benne?


2019. szept. 27. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Hogy én duglak meg elsőnek🤫
2019. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem azért, mert ha ő veszi el, akkor ő lesz az első, és nagyon sok ember szeret első lenni.
2019. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
én tanitalak,mindenre.
2019. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy ő lenne az első. Hogy neki sikerült ami előtte sok másiknak nem. Igen ez valahol izgató. Na meg az is, lassan letörni az ellenállásodat, hogy végül is odaadod magad. A becserkészés. Meg ugye aki ért hozzá annak maga az első aktus is, amikor felfedezed a szexualitásodat pont vele, pont ő vezet bele a rejtelmeibe a gyönyörbe. Kétszer volt életemben ilyen, szó szerint magam örömével végképp nem foglalkoztam annyira lekötött, hogy őt figyeljem, vezetgessem, hogy az első neki is élvezetes legyen.
2019. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
AZ hogy én vagyok az első akivel szeretkezel, És én tehetlek boldoggá, és megtanítalak mindenre.
2019. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

Életemben egyszer voltam szűz lánnyal.

Egy életre elég is volt belőle!

Nagy ívben kerülöm őket: egy lány szűztelenítése nagy felelősség, és meg alkalmatlan vagyok ezt felvállalni, meg időm sincs annyit foglalkozni vele.

Rám ne számíts!

2019. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6

Nem azért tettem fel a kérdést hogy szűztelenítésre keressek jelentkezőket, illetve egy szóval sem mondtam hogy számításba vettelek.

2019. szept. 27. 22:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért izgató, mert akkor én tanítalak, én érek hozzád elsőként, és nekem adod a szűzességed
2019. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elképzelés az hogy tapasztalatlan lánynak nincsen viszonyítási alapja. Az első alkalom sokkal meghatározóbb, ezért egy szűzzel nagyobb hatást ér el ugyanaz a teljesítmény.
2019. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem azért mert én is az vagyok
2019. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!