Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz ez arra, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez arra, aki örömlány szolgáltatását veszi igénybe? Igazából egy pszichológus válasza érdekel és nem a rosszindulatú emberek véleménye.

Figyelt kérdés

"A qrvázás végső beismerése annak, hogy soha nem lesz csajod, hogy képtelen vagy megtenni azt ami millióknak természetes; és ezt senki nem akarja valóban, a lelke mélyén beismerni.


A qrvázás a kudarc beismerése, beletörödése."



2019. szept. 28. 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor keress fel egy pszichológust
2019. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Feltételeztem, hogy egy pszichológus nem rosszindulatú, úgy értem nem trollkodni jön ide.

A válaszokat nézve nem feltétlenül igaz az idézet. Gondolom a jókislányok próbálnak egy olyan hoaxot terjeszteni, ami megálljt parancsol a tizedesnek.


Tegyük az idézetet más szövegkörnyezetbe.



A munka végső beismerése annak, hogy soha nem lesz pénzed, hogy képtelen vagy megtenni azt ami milliomosoknak természetes; és ezt senki nem akarja valóban, a lelke mélyén beismerni.

Dolgozni a kudarc beismerése, beletörödése.

2019. szept. 29. 18:35
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne járj pszichológushoz, mert nagyon nagyon kevés a jó szakember! Én alapvetően hiszek a pszichológiában, van pár alapmű amit nagyon érdemesnek tartok elolvasni, de 10+ pszichológusnál voltam már és mindegyik mást mond ugyanarra a problémára, nekem igazából többet ártottak mint segítettek...

Ugyan én prostizásról nem beszéltem még velük, mivel nem vagyok éríntett a témában, de tudom, hogy valamelyik volt pszichológusom szerint egy teljesen egészséges dolog, mind a kuncsaft mind pedig a prostituált részéről... Valamelyik pedig teljes melszélességgel kiáll amellett, hogy amelyik férfi(!) prostihoz jár, az 100%-ig biztos, hogy személyiségzavaros.

Én nem tudom, hogy egy pszichológus, hogy jöhet ilyen kijelentéssel, ez szerintem egy pszichiáter szájából lenne esetleg hiteles (?), de a tények ismerete nélkül, általánosságban teljesen hiteltelen ilyen dolgokat kijelenteni, és számomra egy ilyen mondattól teljesen el tud értéktelenedni az a 5 év egyetem és 3-4 év szakpszichológusi ami az ember mögött van.

2019. szept. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!