Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pesten Hallottam híres faceboo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten Hallottam híres facebookos csoportból volt már valaki aki összejött alkalmi kapcsolatra egy ismeretlen csoporttaggal?

Figyelt kérdés
Magyarul random emberre ráirtál vagy rádírtak, találkoztatok és szexeltetek. Vagy tetszett a posztja és utána.
2019. szept. 28. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát egy lányra ráírtam de aztán nem ismert fel így elutasítást kaptam. Incel forever :(
2019. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "híres" ismerkedős facebookos csoportok arról szólnak, hogy nők képeket posztolnak ami alá 50-500 közötti nagyságrendben kommenteket írnak, hogy degyönyörűvagy. S kb. ugyanennyi levelet, messenger üzentet kapnak hasonló kezdő inditatással, szerinted mennyire van idejük válaszolni/komolyan venni? Tinder, de még jobb élőben rámosolyogni, megszólítani egy nőt - ott nem 500 üres sablon kommentből kell választani, így nagyságrendekkel nagyobb az esélyed.
2019. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt több pasi is. Akik szeretik a telt idomokkal rendelkező anyukakat legjobb szexeim velük volt
2019. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!