Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, gondolkoztatok rajta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gondolkoztatok rajta, hogy milyen lehet örömlánynak lenni, esetleg volt már olyan szituáció, hogy valamiért cserébe szexltetek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szexelnék pénzért cserébe. Nem azért mert annyira kell a pénz, hanem mert izgat a gondolat.
2019. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam rajta, keserves lehet:(

Olyan pasikat kellene leápolni akik iicsit sem tetszenek és csak tárgyként kezelnek.

2019. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 de te nem nő vagy
2019. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen elgondolkodtam h milyen erős gyomra lehet ezeknek a lányoknak hogy milyen undorító férgekkel tudnak lefeküdni még szopni mert fizet

Hát emelem kalapom

De én nem tudnék olyannal szexelni vagy olyat le szopni aki számomra nem vonzó sőt hánynom kell tőle csak mert Fizet X összeget.

2019. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1-es szeretnél privátokat kapni? :D A tisztesség, az egyenes gerinc nem eladó, sem pénzért, sem előnyökért, aki megteszi arról meg a többi embernek megvan a véleménye.
2019. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!