Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban miről lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban miről lehet észrevenni ha a másik kezd többet érezni?

Figyelt kérdés
Megváltozik valami s szexnél?

2019. szept. 29. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Jobban igényli a törődést utána. Nem csak szexelni akar hanem ide oda menni szinte már randi szagú lesz az egész , apróságokkal lep meg. Rosszul esik neki sőt ki is kell magaból ha nem érsz rá és mással vagy . Jön a hol voltál mit csináltál mikor kivel hogyan miért stb .stb.

N

2019. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nemcsak szexért keres. Ez azt hiszem, hogy egyértelmű jel.
2019. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Naponta többször ír, hívogat, keres téged.

Érdeklődik, hogy hogyan telt a napod, programokat szervez, olyan helyekre akar menni, ahhol bemutathat a baràtainak, akár még a rokonainak is

Nekem épp a romantikus, cirógatós összebújás szex után is már többet jelent

2019. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Az előzőleg leírtakban benne van minden. Én is hosszú szexkapcsiban vagyok, de nálunk nem érez egyik fél sem többet (szerintem). Az üzeneteink csak az időpont egyeztetésre korlátozódnak. Szex előtt és után szoktunk beszélgetni, de potyára nem írunk a másikra. Lehet emiatt működik már régóta. 40f
2019. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!