Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Budapesten a Gellért-hegyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonkaferi kérdése:

Budapesten a Gellért-hegyen belül pontosan hol lehetne vagy hol szoktak az emberek maszturbálni?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni egyszer nyilvánosabb helyen csak nem tudom még pontosan hogy hol. Ehhez szeretnék ötleteket kapni.

2019. okt. 1. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lyukat kell fúrni, az a biztos! De ha a Szabadság-szobor mellé állsz, még a Blikkben is benne leszel!
2019. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sétálsz fel a hegyre több pad, zsákutca, kilátó szerűség van. Egyszer este menj fel (minél később annál jobb, és hétköznap kevesebben vannak), addig mész, amíg nem találsz egy szabad részt, ott megpihensz, aztán hajrá...
2019. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy csomo ilyen kor alaku kilato. Ha mazlid vannem lesz ott senki (es kozben sem zavarnak meg). En mar pl szexeltem is ott
2019. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért éppen a Gellért-hegyen? "Nyilvánosabb hely" ezerszámra akad a fővárosban...
2019. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt gyakorikérdéseken olvasva az ember csak legyint, ha azt látja, hogy valakit ez izgat.


De én egyszer botlottam bele egy meztelen, középkorú férfiba szombat reggel, kutyasétáltatás közben a patakparton... ott maszturbált jól látható helyen.

Felkaptam egy botot és akkorát vertem rá, hogy meztelenül rohant el a főútig. A ruháit bedobtam a patakba.


Bocs, nem vagyok prűd, de gyerekek is járnak arra. Gondoltam tanuljon egy kis rendet...

2019. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barhol nyilvanos helyen csinalod, bunteto torvenykonyv
2019. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!