Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évig küzdöttél a homoszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig küzdöttél a homoszexualitásod ellen?

Figyelt kérdés

Meddig próbáltad elnyomni magadban? Mennyit küzdöttél vele?

Meddig erőszakoltad magadra a hetero életet, hogy majd úgy is fog működni a szex? pl. Esetleg meg is házasodtál?

Meddig titkoltad?



2019. okt. 1. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig titkolom, küzdök ellene, nem tudom és nem is akarom elfogadni.
2019. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlen rossz kategoriába irtam. Nem lehet valahogy átrakni?
2019. okt. 1. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első jelektől kezdve az önmagamnak elismerésig 8 év telt el. De ez még az internet előtti világban volt, ma már 8 nap is elég lenne, ismervén magamat.


Nem azt mondom, hogy küzdöttem ellene, hanem olyan szinten nem lehetett semmit se tudni ilyenről, hogy az ember azt se értette mit érez. Évekig például letudtam annyival, hogy XY fiúnak rohadtul tetszik a ruhája, meg én is olyan jó alakú szeretnék lenni. Az természetes volt, hogy szeretni a lányokat kell, és gyerekre vágyik az ember. Ez annyira nem ment szembe önmagammal, mert én most is lányosabb fiúkat tudok érzelmileg szeretni. Csak hát a női test szexuálisan teljesen hidegen hagy. Jó pár év eltelt addig a gondolatig, hogy nekem a másik fiú nem úgy tetszik, hogy én is olyan akarok lenni, hanem nekem szó szerint ő kéne. Mivel internet nem volt, nulla másodpercet kerültem kapcsolatba bármivel, ami melegséggel kapcsolatos. Ma már azért nagyon hülyének kéne lenni ahhoz, hogy ne rakja össze az ember nyolc nap alatt a dolgokat.

2019. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából 6-7 évig mantráztam magamban hogy hetero vagyok, mielőtt el tudtam fogadni. Ami amúgy kb. úgy tavaly volt. Bár még most is küzdök a gondolattal. Biszexnek érzem magam, érzelmileg nagyon tudnak vonzani a lányok is, testileg viszont a fiúk jobban. De nagyon sok idő kellett, mire fel mertem vállalni magamnak, azóta már pár ismerősöm is tudja, és nagyon jól fogadták. 22/F
2019. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Bármeddig is mantrázza valaki magában, próbálja elnyomni nem fog menni - csak frusztrációt, boldogtalanságot okoz vele saját magának. Nem lehet "átnevelni" az embert - ahogy egy heterót sem lehet meleggé alakítani.
2019. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy percig sem,csak nagyon-nagyon titkoltam.Már sokkal lazábban venném a dolgokat.
2019. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!