Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasikat zavarja ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat zavarja ha a lány hamar elélvez?

Figyelt kérdés
3-4 perc alatt elélvezek szex és orális szex közben is. Orgazmus után kell vagy 10-15perc amire folytatni tudnám. Ez nagyon zavaró?
2019. okt. 4. 08:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar!!
2019. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavaro
2019. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem nem, addig lehet simogatni.
2019. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én jobban elhúznám neked az elsőt
2019. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld húzni , tolni az orgazmust, nekem sikerült. :

Ha erzed hogy jön , tehát közeleg az orgazmus, hagyd abba es csinálj mást a partnereddel. Sokszor 4-5 másodperces póz váltás és kiesel a menetbol. Így egyre tovább es tovább fogod bírni.

2019. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem zavaró, sőt a pasik inkább örülnek neki és csudi büszkék rá, hogy örömet tudtak szerezni. Egyébként is inkább ez, minthogy ne élvezz el. Engedd el magad és jó partnerrel megtanulod majd lassan azt is, hogy ne 10-15 perc szünet kelljen közte.
2019. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, sőt örülnèk neki.
2019. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!