Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mennyire igénylitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire igénylitek az analis szexet? Inkább csak a párotok kedveert mentek bele vagy van hogy egyszeruen ugyanugy akarjatok folyamatosan azt is?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 21:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Senkinek a kedvéért nem mennék bele soha.
2019. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon bejönne, ha egy lány csak análba akarná :)
2019. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Akármennyire szeretem is a párom, nem mennék bele soha.
2019. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem igénylem egyáltalán. Volt egy nap amikor nagyon kíváncsi voltam arra hogy milyen érzés lehet, szóval mondtam a páromnak és kipróbáltuk. Se nekem, se neki nem volt tapasztalata ezen a téren, és nagyon egyoldalúvá vált a dolog mert ő nagyon élvezte azt hogy mennyire szűk vagyok csak éppen én alig bírtam elviselni a fájdalmat. Nagyon sok síkosítót elhasználtunk de még így is fájt nekem. Vártam arra a pillanatra amikor a fájdalmat felváltja egy kellemes érzés de az sose jött el, és a párom se tudott felgyorsulni mert én nem bírtam. Ez volt az első és az utolsó anális kalandunk. Csalódás volt az én részemről, de van olyan barátnőm aki imádja csinálni, szóval gondolom ez is egyénfüggő.
2019. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Engem izgatott h milyen érzés lehetett, és kipróbáltuk. Nekem bejött, és néha jó popsiba is.

De a barátom kedvéért is megtenném

2019. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Az már régen rossz ha valaki az ágyban nem akar valamit és csak azért teszi meg mert a pasija erőlteti... na olyankor kell elgondolkozni, hogy akar-e egy önző pötch mellett élni egész életében.

Egyébiránt igen, vannak olyan nők akiknek időnként kuriózum, nem a kedvencük, de néha mehet, míg olyanok is akik kimondottan kedvelik.

2019. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 he84 ***** válasza:
36%
Én biztosan nem vállalnám be soha senkiért. Nagyon taszít.
2019. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem próbáltam és nem is akarom. Azok közül a barátnőim közül, akik próbálták, egy se mondta, hogy ez jó. Az a durva, hogy ez ennyire elterjedt. Azért gondoljatok bele, még ha elő is van készítve a terep, egy 4-5 centi átmérőjű kőkemény brét tolnak lányok fenekébe. Igen, nyilván igénylik..
2019. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
Pedig jó az anal szex nők. Igen, férfiként van 18/4,2es dildóm, felmegy tövig és isteni érzés.
2019. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Mármint férfiként feltolod a dildót?
2019. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!