Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Leírnátok, hogy milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Leírnátok, hogy milyen a tökéletes szopás? L

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Amikor a lány is szereti és azért csinalja, mert élvezi! Mint ahogy én nyalni.

48+Ffi

2019. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ezerszer megmondtuk, hogy nincs rá recept.

Minden pasinak máshogy jó.

Csak sablon dolgokat írhatnánk, amik az alapjai, de mint ahogy a kaját is máshogy fűszerezzük, így ami igazán jóvá teszi, az itt is mindenkinek más

2019. okt. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Olyan, mint az a sütemény, amit szívből, szeretetből készítesz a párodnak. Tehát, amit őszintén, szeretetből teszel vele. Most mondhatnám hogy úgy csináld, mintha a kedvenc pálcikás fagyit nyalnád, leszámítva azt, hogy ehhez nem érhet a fogad, meg nem haraphatsz belé.
2019. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem az amikor a makkot cumizza,néha mélyebben beveszi,kéz nélkül,közben a zacsit markolgatva.
2019. okt. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Én szeretem, ha érzem kicsit a fogát is... De harapni csak a bőrös résznél lehet! :-)
2019. okt. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Jó mély, csorgó nyálas, öklendezős, szemkidülledős
2019. okt. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Amikor már fuldoklik a fa..szba.
2019. okt. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Éjjel ilyenekre gondolsz és mem tudsz aludni?

Szerintem nézz meg 1-2 filmet amiben csak oral van , közelről csináljak es okosabb is leszel.

A lényeg hogy nézz mindig a szemébe amikor.....azt imádjuk.

Csináld kézzel és szajjal v külön, jó nyalasan , ra is kophetsz, néha hagyd pár másodpercre pihenni és kenyeztezsd a kolyokat IS, a nyelvedet is használhatod nyalogathatod mindenhol, nem kell mindig huzogatni úgy tovább tart az elvezet.

Sok gyakorlat kell ahoz mire igazi kolba..... ki végző leszel, de a visszajelzés szuper jó lesz.

Sok sikert :)

2019. okt. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, sose csinálták jól, azt tudom hogy elméletbe mi lenne a jó, de ahhoz ki kéne tapasztalni
2019. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ÉrettFfi ***** válasza:
Nincs rossz szopás. Vagyis mindeképpen jó.
2019. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!