Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más is hasonló helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, nincs barátnőm! Mindenki aki tehette lekörözött az életben egzisztenciálisan, szellemileg, testileg.

Még a legutolsó szürke kisegérnek is asz osztályból van élettársa csak nekem nincs.

a szexről meg nem is beszélve az nekem tök tudományos fantasztikum, fantazmagória hogy velem megtörténik.


Nem gyanús ez egy kicsit. Ennyire nem lehetek béna...



2019. okt. 5. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Én nekem csak a barátnő hiányzik de az élet mindig kárpótol valamivel
2019. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Legutolsó szürke kisegérnek nevezed a valószínűleg nálad ezerszer jobb fej osztálytársadat. Rinyálsz. Összeesküvés elméleteket szövögetsz hogy miért nincs párod és barátaid. Modoros, fellengzős, gyík stílusod van. Csak felsoroltam pár okot a nyomorultságodra, gondolkozz el ezeken és legyél jobb ember.
2019. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát de ezek szerint lehetsz. fejleszd magad minden téren és idővel jobb lesz. de ha helyet azt választod hogy itt siránkozol non stop, akkor sanyarú életed lesz
2019. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es mi az hogy gyík a stílusom? Ha ilyen akkor ilyen...


3-as most jöttem fel ide nem rég.

2019. okt. 5. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
De lehetsz. És még hisztizel is, nem csoda hogy nincs senkid. Egy ilyent senki nem visel el hosszabb távon. Ráadásul lenézel másokat is.
2019. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs reális énképed, arról nem is beszélve hogy a világról alkotott képed is torz.

Versenyezni akarsz másokkal ahelyett hogy önmagad győznéd le és nem első akarnál lenni hanem boldog.

2019. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"mi az hogy gyík a stílusom? Ha ilyen akkor ilyen..."


Tudod, kérdező, mindenkit valamiért szeretünk. Valamilyen tulajdonságáért, jó esetben tulajdonságaiért. Bennünket is ezekért szeretnek, már ha szeretnek. Ha nincs szerethető tulajdonságunk, akkor természetesen hiába várjuk, hogy valaki majd megszeret, nem fog megtörténni. Jobb, ha magunkba nézünk, megvizsgáljuk, mitől lehetnénk jobb emberek, szerethetőbb partnerek. Még jobb, ha van valaki, aki tükröt tart elénk, mert a sajátunké MINDIG (!) torzít. Főleg fiatal korban.

Szóval nyugodtan hallgass 2-re, mert hidd el, tisztábban lát téged, mint te saját magadat.

2019. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám, csak én már nem vagyok sulis.
2019. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!