Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi volt a legextrémebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legextrémebb hely ahol szoptatok? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 15:48
1 2 3
 11/24 Csilla1997 ***** válasza:
88%
Tavaly rávettem az akkori pasim, hogy jöjjön velem kangoo edzésre. Nem tetszett neki a dolog, ő volt az egyetlen pasi. Elkéstünk, az óra már tartott, szóval hogy ne legyen durci, megleptem az öltözőben. Hát az edzés felét buktuk ezzel a dologgal, nem is ment neki nagyon az ugrálás utána :'D
2019. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Kórházban. Ott dolgoztam, és összegabalyodtam egy másik kollégával.
2019. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
Autóba, moziba, próbafülékben
2019. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%
Ja 25/N
2019. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Parkban, kocsiban miközben vezetett a párom, volt olyan is, hogy a párom haverja ott ült mellettünk 3 méterre és engem pont eltakart egy nagy hangfal így le tudtam szopni
2019. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
Repülőn, vonaton, kiszolgálópult mögött, miközben a túloldalon vendégek voltak, medencében víz alatt. És van még, amit nem írok le. 25/L
2019. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Belvarosi penthouse teraszan, szerintem lattak is minket:DD

Meg volt hogy 2 baratunk fekudt mellettunk hazubuli utan, ok matracon mi a kanapen, es belekezdtunk a sztoriba (szex is volt) viszont ok kiderult h nem alszanak:D nagyjabol egy meter lehetett koztunk

2019. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
Egy ilyen pincebulikor a domb tetején ahol akár láthattak is minket... ami később zavart, de akkor amikor történt annyira élveztem, hogy nem érdekelt..de remélem nem láttak mert sötétebb volt. L
2019. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

Moziban

19

2019. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam szereplője, csak véletlen szemlélője ennek az esetnek (nem fantáziálok): egy vidéki városban a tavacska partján épületek vannak, köztük az egyikben vendéglő, több helyiséggel. Az egyikben lakodalom volt a másikban mi tartottunk találkozót. Éjfél előtt egyik kollégám megkért, hogy vigyem ki az állomásra (nem fogyasztottam alkoholt, mert rövidesen én is számítottam távozni). Begyújtottam az autót, felkapcsoltam a lámpákat és mit látok? A fény, tőlünk kb. 30 m-re, egy hosszú fehér ruhás alakra vetődött, aki a földön feküdt, felette egy másik alak (feltehetően férfi). Nem, nem a vőlegény volt, mert az éppen akkor ment wc-re, amikor mi is jöttünk ki és az előcsarnokban láttuk őt.
2019. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!