Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves női fórumozók! Visszaem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves női fórumozók! Visszaemlékezve amikor először láttatok kemény felnőtt filmet, vagy újságot nem ijedtetek meg a láttotaktól?

Figyelt kérdés

És amit láttatok.. arra nem mondtátok tapasztalatlan vagy naív riadt szűz lányként hogy Jézusom.. én ilyet 100% soha nem fogok csinálni,aztán az élet azt hozta,hogy szinte később minden tabut ledöntöttetek és érett nőként szinte mindenféle fajta szexuslitát kipróbáltatok mondjuk egy kapcsolatban?

De leegyszerűsithetjük a kérdést..

Felnőtt korára minden fiatal lány megtapasztal mindent előbb vagy utóbb fokozatosan?

Magatokból kiindulva pédaként igaz ez a tény?

Vagy a barátnői beszámolók alapján?


2019. okt. 5. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az újdonság mindig érdekes és lehet ijesztő

Csak fokozatosan nem hiszem h mindent lehet tapasztalni

26 evésen pl vele először vokt olyan h zuhany alatt kényeztettek illetve anális szex is új élmény volt


Másik nőknek meg már meg volt 16 evésen


De pl Anyámnak 45+ az orális szex fujj és tabu

Sose volt benne része

Én meg gusztustalan vagyok a szemébe mert én oda vissza űzöm

2019. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Érdekes,hogy a fiatal anyukádnak tabu az orál. De szerintem inkább nem köti a gyerekei orrára a szexuális szokásait.. :)

De visszatérve a kérdéshez. Mégis csak a fokozatosság elve van itt. Csak ahogy írtad kedves 1-es válaszoló.. van aki 16 évesen megtapasztal szinte mindent, még a partiba vágást is, van aki még 45 éves korára is ódtkodik egy pár dologtól.. de aztán lehet,hogy később.. mondjuk a kapuzárási pániknál mindent kipróbál! Amúgy ez általában így szokott menni.

Érdekes módonán amikor 18 évesen először szexeltem egy szintén 18 ,éves lánnyal volt dzopás is és 3 féle póz. Ezzel a csajjal kb 10 évig voltam kisebb nagyobb szünetekkel. Az elején 1,2 évig úgy kényeztetett orálisan,hogy amikor élveztem kivette a szájából és kiverte. Nem szerette hs a szájába élveztem. Az ajkára,szájára szerette.. illetve testszerte mehetett mindenhova. Imádott tényleg szopni,nagyon jól csinálta,bár nincs óriás farkam, de ennek ellenére olyan "csak" félig vette be. De élveztem azt is természetesen. Benne volt egy párszor az arcpakolásban is. Ezek már mind az elején voltak a 2 ,évben.. aztán kb a 3. 4. év elteltével hangosan dilemmázott,és megkérdezte,hogy vajon milyen érzés lehet ha a popsijában van a farok? Kérdezte tőlem kezdő puritánként,hogy fájhat?

Mivel addig nekem se volt még részem benne.. így szt válaszoltam neki,hogy próbáljuk ki és tapasztald meg.

Egyik este feküdtünk egymás mellett,és rátért a lényegre. Kérdezte,hogy akkor csináljuk? Én erre válaszoltam,hogy oké.. szexeljünk egy jót..erre a barátnőm hozzácsapta félszeg hangon,hogy dugjam meg a fenekét,de ha fáj neki,akkor hagyjam abba. Kellemesen meglepődtem.. csak lestem!

Na de én sem voltam tapasztalatlan.. szereztem be már addigra sikosítót és óvszert és jól eltettem a fiókomba..erre az estére vártam.

Tényleg nagyon de nagon finom voltam és óvatos.. az ujjamra is inkább a sikosított óvszert húztam plusszba.. de annyira szűk volt természetesen,hogy még az ujjam is borzasztóan fájt neki.5 percig kémyeztettem kb az ujjammal.. de egyértelmű,hogy elsőre ez is fájt neki, így hát kérte,hogy ne...cserébe jól lepippant inkább. Így is történt.

Azóta már jó pár éve férjnél van.. szerintem már túl van sok mindenen,és tuti,hogy a férje pénisze is járt már a fenekében így 36 éves koráig bezárólag.

Volt egyszer egy kalandom is.. a csaj 38 éves..elmondta,hogy az anál neki még hátra van az életéből,és a férje azért nem dugja seggbe,mert nem akar neki fájdalmat okozni. Végülis mi is csak kölcsönösen kielégítettük egymást orálisan. Én a végén a hatalmas cicijére élveztem.

A most legutóbbi kapcsolatomban a párom 43 éves volt amikor megismertem. Vadító feneke volt.. tipikusan kívánatos.. mint a brazil csajoké.. jó nagy. Segges csaj volt,de csinos,formás! ,Mindig próbáltam a farkamat a gyönyörű feneke felé irányítani, de mindig nemet mondott.

Nem akarta mert aranyér problémái voltak..néha előjött neki.

Na mindegy..elfogadtam a tényt.. jó pár évig még az anál szót sem lehetett kiejteni,felhozni előtte..amikor is feküdtünk egymás mellett szorosan kifli pózban..és megszólalt.

Legközelebb tudod,hogy fogjuk cs

inálni?

Kérdeztem,hogy hogyan?

A válasz ez volt tőle: Seggbe!

Addigra már 46 éves volt,és még mindig tizenéveseket megszégyenítő szépséggel és testtel.

Emlékszem az anál egy szilveszter estén történt meg kifli pózban és sikosító nélkül spontán. Óriásit sóhajtozott kéjesen a párom és közben vadul maszturbált.. nem kellett sok, belevélveztem a fenekébe. Megtörtént a popsi felavatása! ÉLVEZTE!!!!! Rájött..elmondása szerint,hogy anatómiailag a popsija élvezi a behatolást. Ő már szült 3 gyereket korábban, és az előző férjének sem engedte az anált,mert már akkor is fájt szegénykének a feneke a szüléstől..de nekem sikerült felavatni a hátsóját! Igaz.. minden tiszteletem az övé..mert addigra ő is kezelte a fenekét különböző kenőcsökkel,kenceficékkel,hogy muljon el az aranyere. Egyébként ő volt az egyetlen nő eddig az életemben akit seggbe dugtam, és aki totálisan kielégített orálisan.. mélytorok,sperma a szájba,házi szexvideo készítése stb..mehetett, nem volt gond egyik sem. A nyalásomtól pedig szinte felrobbant.

2019. okt. 5. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:

40-en túl én is bevállalósabb vagyok, mint 10-20 évvel ezelőtt.

De nagy valószínűséggel egy átlagos 15-16 éves lány bizonyos értelemben még mindig tapasztaltabb és bevállalósabb nálam.

Pedig már nem vagyok gátlásos sem. Egyszerűen van ami undorít és azért nem engedem. Régebben viszont gátlásból voltam visszafogottabb a szexben, amiben nagyon sokat változtam, talán mert külsőre is előnyömre változtam.

2019. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as, ha már nincs semmi gátlás akkor nrm hoszem,hogy egy tizenéves kenterbe verne. Ne viccelj már.. legjobb korba vagy. Bevállalósnak kell lenni!

Egyébként meg.. ez nem úgy működik szerintem,hogy ezt vagy azt nem akarom, vagy hogy félek tőle.

Ez a libidó szinttel és a felfokozott vággyal jár.Olyankor nincs tabu!!! Folyni kell minden mocskos szex kéjnek!!!

Aki soha semmit nem kívánt szexben extra dologként, vagy perverzioként ott nincs túlfűtött szenvedély és vörösen izzó elvakultság a szex felé!

A szex nem csak a klasszikus szimpla punci dugásról szól klasszikus misszionárius pózban.Az nem szex!

Oké.. partner is kell hozzá! Olyan partneretek legyen aki belevalo és ért a női trstekez, akinek cserébe minden mocskos kéjt megtesztek.. a közös szórakozásotokért. Papirzsebkendö,szalvéta,mosdó már fel van találva minden házban. (Ezek a kellékek ) :)

2019. okt. 5. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. Semmi nem riasztott meg. Legfeljebb annyit gondoltam magamban, hogy az adott látott dolog tetszik, izgalmas, kipróbálnám, más dolog viszont nem vonz semmilyen szinten.

Felnőtt koromra nem tapasztaltam meg mindent. Ami lányként nem vonzott, most sem vonz. Viszont mindig én voltam inkább kísérletező típus, aki új dolgokat akart, nem a partner.

2019. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!