Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm folyton azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton azért nyavalyog mert ő nem élvezi a szexet és hogy ő húszperces előjátékot igényel minimum. Ez most az én hibám hogy nem képes benedvesedni és ilyen nagy elvárásai vannak?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 17:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%

Oh, én is kaptam privatot:


"Alapnak kellene lennie, hogy az a cél, hogy neki is jó legyen. Ha 20 perc orál, akkor annyi."

Az üzenet: Orál? Minden alkalommal? Gondolom tudod az milyen fárasztó?!



Történetesen tudom. És?

2019. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkalommal húsz perc orál hosszú távon nekem is elvenné a kedvem. Még szerencse, hogy kismillió erogén zóna és testrész kínálja magát a minél változatosabb (és lehetőleg nem lefárasztó, mindkét fél számára élvezetes) előjátékra.
2019. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
73%

#21


Lol erre csak annyit mondanék a kérdezőnek, hogy és én mit szóljak, mikor 1-1,5 óráig szopom a barátom?😂

Szerinte nem szakad le az állkapcsom? De. És ennek ellenére csinálom a páromnak? Igen.

2019. okt. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Húszperces nyalás, MÁSFÉL órás szopás... mi a túrónak vállaltok be olyasmit, ami nem esik jól, sőt rohadtul fáraszt? (vagy ha nem így van, akkor meg miért megy a panaszkodás?)
2019. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
92%

20perc nyalakodás tényleg sok,de válalható.

Viszont az 1-1,5óra szopás már gáz,ott valami baj lehet a háttérben.

2019. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
88%
Ja nem konkrétan csak a szopás annyi idő, benne van a puszi, tapi simi erogén zónák, de azért az is "munka" :D
2019. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
84%
Ja, hát én azt a végtelenségig is. Imádok csókolgatni, sosem elég belőle.
2019. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
93%

SZEXUÁLIS KULTÚRA. Ismered ezt a szót? Ne válaszolj, költői kérdés volt, persze hogy nem ismered...

Sok baj van a fejedben. Kezdjük ott, hogy egy átlagos nőt elég könnyen el lehet áztatni... Ha olyan a partnerem akivel rá vagyunk egymásra hangolódva, akkor már a csoktól is benedvesedem. Ha a nyakamat puszilgatja, finoman harapja, nyelvheggyel kényezteti, attól már halkan nyöszörgök. És még le sem vetkőztünk. Azt is elárulom hogy a legtöbb nő a mellének a puszta érintésétől is felizgul. Hát mégha finoman játszadozol a bimbóival... Ott van még az alhas, a belső comb, ha azokat is módszeresen végigpiszilgatod akkor átázik a bugyija és fel akar majd falni a puncijával. Nem nagy tudomány, ugye? És egy percet sem kellett oráloznod...

Ha ennyit nem tudsz megtenni szegény lánynak, szakíts vele, jobban jár. De kérlek, ne is legyen több nőd, az ilyeneknek találták ki az élethű szexbabákat, hogy ne hús-vér nőn okozzanak maradandó (testi és lelki) károkat...

N

2019. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
90%

"nem képes.."

Ilyen kijelentéseket teszitek tönkre szerencsétlen lányok jövőbeli szexuális eletet..😅

Ha egy férfi ennyire nem torodom, es szinte kínzó neki az előjáték, akkor ne párkapcsolatot keressen.

Bár részemről az első ilyen alkalom után nem lenne folytatása a dolognak a pasival. 💁🏻‍♀️

21/L

2019. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Már meg ne haragudj de én minden nő nevében pofán vágnálal!!
2019. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!