Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan fantáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan fantáziátok ami után elszégyeltétek magatokat?

Figyelt kérdés

Velem nemrég történt ilyen én most megijedtem magamtól hogy ilyesmiről fantáziálok...

L22


2019. okt. 5. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, pedig sokszor fantázialok
2019. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd, miről? :)
2019. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szinte csak olyan van, de már mondhatni megszoktam. :’D


Jó, hogy nincs senkinek az arcára írva, hogy miről ábrándozik, mert amilyen édes és ártatlan megjelenésem van, olyannyira mocskos és züllött a fantáziám.


25/L

2019. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, nem is egy.

21/L

2019. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért is ijedtél meg? "A fantáziának az a dolga", hogy uj, ismeretlen világba vigyen!! Örülj ha ilyen elöfordult. Ez jelenti, hogy teljesen normális vagy.
2019. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt. Kis 16 éves voltam még akkor :)

18/L

2019. okt. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem szégyellem őket, ugyanakkor nem osztanám meg senkivel, mert szerintem a legtöbb ember simán nem tud hozzá kapcsolódni.
2019. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fantáziadús lánnyal szeretnék levelezni!
2019. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!