Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miét éreznél akkor ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét éreznél akkor ha a legutolsó kis csir@ is becsajozott már körülötted de te 23 évesen egyedül avgy mint a kisujjad?

Figyelt kérdés

Elegem van hogy ronda vagyok,

hogy pénzem sincs

hogy a személyiségem se kell senkinek

hogy az intellektusomhoz nem érnek fel ezek

hogy csak a kigyúrt izomállat kell minden nőnek meg a pénz.



2019. okt. 6. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Meghallgatuk a napi lúzer vagyok ès az is maradok kèrdèst. Köszönjük!
2019. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha olyan komoly az intellektusod, akkor talán arra is rájohetnél, hogy mi a megoldás. Én tudom, de amilyen a stílusod nincs kedvem tippeket adni.

42f

ui: sose voltam jóképű, se gazdag, se kigyúrt, nem volt se Audim se BMW-m... mégis tizenéves koromtól volt pin...a ami elérhető volt nekem. És jó csajok voltak. Ahogy mostanában is.

2019. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan okos vagy, miért nincs pénzed?
2019. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy ezeket az erzeseideit kisugarzod felejuk? Ismerek hasonlo sracokat, nem rossz arcok, de a nokkel nem tudnak banni.

A testeddel azert meg kezdhetsz valamit eppen. Nem mindenki a jokepuekre bukik. A penz meg a kis buta lanykaknak szamit, meg esetleg azoknak, akiknek mar van egzisztenciajuk. Ha korodbelit keresel, akkor mondjuk ez nem valoszinu.

2019. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Izom, pénz, személyiség:


Ezeken mind tudnál változtatni, ha akarnál. Nyilván nem máról holnapra, de kellő kitartással már pár év után látható eredményeket érhetnél el ezekben

2019. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#6-os ott a pont :D
2019. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én kb. úgy érzeném magam, mint Ádám anyák napján :D
2019. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaj de kis vicces itt valaki, egyelek meg! * TASLI *
2019. okt. 6. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Szigorúan a kérdésre válaszolva: kiírnám gyk-n.

Meg is van az utolsó sorodban a megoldás:

Gyúrj és dolgozz, hisz csak ez kell nekünk...de a f szodat is növeszd 20/5 fölé pliiiiiiiiiiiiiiz.xd

2019. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha nem így lenne, akkor mindenki boldogan élne!
2019. okt. 6. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!