Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti egy ilyen üzenetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti egy ilyen üzenetnek örülnétek? Milyen szexi üzenetet fogadnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nagyon régóta beszélek..már-már ,,fél-kapcsolatban” vagyunk. Nekem tetszik (tud erről), neki tetszem (ő mondta), messze vagyunk egymástól és csak sokára fogunk találkozni. Adni szeretnék neki valamit, ha már fizikálisan nincs kontakt. Mondjuk egy szexi képet vagy szexi üzenetet írni. Már írta, hogy nagyon vonzónak és dögösnek tart, azt is írta, hogy szép vagyok és kiemelte, hogy tetszik neki a személyiségem és az, hogy tüzes vagyok.

Szóóval.. arra gondoltam, hogy egyik reggel mondjuk ha írkálnánk megkérdezném tőle:

,,Tudod, hogy mi a baj a köntösömmel?

-valamit válaszolna, valószínűleg megkérdezné, hogy mi?-

,,Folyton lejön” -és küldenék neki egy képet ahol a köntös ugye nincs megkötve szóval látszana a mellem, a fehérnemű. Ez milyen ötlet? Örülnétek neki? Milyen kép lehetne számára izgató?

Tudom, hülyén és rosszul hangzik de fel akarom izgatni és azt akarom éreztetni vele, hogy ,,ah milyen kár, hogy most nem vagyok ott”. Igazi úriember, csak finoman szokott bókolni, szoktunk flörtölni. Milyen szexis üzenetnek örülni, ti?

Szerintetek mit kellene csinálnom?

Teljesen nude-ot nem szeretnék küldeni.

Arra is gondoltam, hogy küldhetnék egy képet ahol nincs rajtam melltartó de póló igen, így minden látszana. Ez nem lenne neki ,,kellemetlen”? Nem lenne utána fura? Így random elküldeni?


Köszi előre is:)



#szex #szexi üzenet
2019. okt. 7. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon túlgondolod.
2019. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit kellene csinálnom?
2019. okt. 7. 08:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nem kene ilyen képeket küldened
2019. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan infantilis.
2019. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg?
2019. okt. 7. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is szexi lenne, de elsőnek is ne küld olyan képet ahol valami teljesen látszik. Ha már kis bőr kivillan, bőven elég, nem kell mellbimbó, nagyon is gerjesztő lesz neki az, hogy látja, hogy pucér vagy a köntös alatt és kicsit kilátszanak a dolgok és persze az, hogy te gerjedsz rá!
2019. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az erotikus képekkel nincs semmi probléma, teljesen jó ötlet...csak a körítés, kicsit olyan izé... :)

#4-es voltam

2019. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,nagyon jó,és szexi ötlet,különösen a köntös felvezetéssel.

Én pattannék az autóba,hogy kielégítsem vágyaidat.

2019. okt. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oké, most küldesz neki egy szexi képet. De mi lesz holnap? Mi lesz holnapután? Mi lesz azután? Az ember úgy van összerakva, hogy állandó fejlődésre vágyik, az előrehaladás teszi csak boldoggá. Ő is ember, ergo, mindig többet akar majd.

És még valami. Ne feledd, hogy ami egyszer felkerül a netre, az ott is marad, amíg világ a világ. Bárki kiáshatja, és felhasználhatja ellened, amikor te már nem is emlékszel rá. Megér ennyit egy távkapcsolat?

2019. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Synesztro ***** válasza:
31/F Mi pasik imádjuk, ha húzza az agyunkat egy csaj, főleg vizuális dolgokkal, de én erősen óva intenélek. Az incselkedős, de csak fantázia látszat képekkel nincs gond, ahol mondjuk nem látszik a lényeg, épp csak sejteti, de a közelemben, épp most tette tönkre egy csaj életét egy ilyen képsorozat. Napiszär. com. Kitette az exe bosszúból a neki küldött képeket, facéval. A csajt a családja kitagadta, az apja felképelte, a testvérei lemondtak róla, a csak egy munka segítségével Törökországig menekült. A srác az egészet megúszta pár 100E ft os pénzbírsággal. Nézz csak fel bátran az "internet pöcegödrére" ha még nem tetted meg, és meglátod hova kerülnek az illetéktelen buta libák képei, akik magukat fotózgatják. Az ottani nagy nyálcsorgatós alakokat nem érdekli hány életet tesznek ezzel éppen tönkre, van aki a múltját rég maga mögött hagyva próbál új életet kezdeni, erre ez bekavar. Nagyon rendben van, amit tenni akarsz, de mint írtam, jól gondold meg, és ne feledd: Ami egyszer kikerül a netre, azt onnan soha le nem szeded.
2019. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!