Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, élvezéskor ugyanolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, élvezéskor ugyanolyan tempóban szeretitek mint előtte?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam eldönteni, hogy amikor elélvez a nő akkor le kéne e lassítani, vagy felgyorsítani, vagy csak ugyanúgy csinálni mint ha mi sem történne, vagy ilyenkor hogy jó nektek?
2019. okt. 7. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy
2019. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyébként ez egy kiváló teszt arra, hogy hány férfi adja ki magát nőnek. A legtöbb szex kérdésre özönlenek a válaszok, de ez olyan amire a kamusok nem akarnak válaszolni mert ők is inkább csak kíváncsiak a válaszra.

Egyébként köszi a választ!

2019. okt. 7. 16:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint előtte.


#2, hogy mi? 😅😅

2019. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Arra céloztam, hogy férfiként fölösleges erre válaszolni mivel ezt csak egy nő tudhatja.

És abból aztán egy kamus pasinak sem származik előnye ha azt mondja, hogy nekem gyorsabban vagy lassabban tetszik.

Ezáltal csak a nők válaszolnak a kérdésre.

És mint az ábra is mutatja, meglehetősen kevesen vannak :D

2019. okt. 7. 16:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra személy szerint ha élvezek az a jó ha leáll, és hagy vagy 1 percig. Utána folyt köv :)

Nő vagyok eskü :D

2019. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gyorsítani
2019. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondjuk ,hogy gyorsabban vagy lassíts akkor ne változtass a tempón

Ilyen egyszerű, hisz az aktuális tempó váltotta ki az orgazmust

2019. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva: van akinél le kell lassítani / az orgazmus pillanatában mélyen be és megállni, van akinél még gyorsabban, van akinél normál "tempóban" ugyanúgy.

Azaz: ez partnerfüggő, az egyik nő így szereti, a másik úgy, csináld normál tempóban figyeld a partnered reakcióit és utána kérdezd meg tőle, hogy lenne neki a legjobb.

2019. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Orális szexnél semmi esetre nem szabad gyorsítani, az hazavág mindent! Nem orálisnál sem kifejezetten a gyorsítás jó, inkább az erőteljesebb, mélyebb lökések.
2019. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Én az szeretem ha lassít vagy ugyanúgy folytatja, ha épp élvezek akkor minek gyorsít? Hátha hamarabb lesz a következő? Szimplán az nem jó, ahogy nekem az se tetszik ha megáll, attól hogy élvezek ott nincs game over
2019. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!