Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti pasik lányok leszoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti pasik lányok leszoktátok fotózni a nemi szerveteket? Nekem a pasik állandóan elküldik a péniszüket linken

Figyelt kérdés

Miért szokták lefotózni a nemi szervüket a emberek?

Főleg a férfiak.

Megörökítik a utókornak ha majd 60-70 évesen megnézik hogy milyen feszes volt a péniszük 20-30 évesen?

Vagy miért küldözgetik nekem állandóan linken a péniszüket?



Nem tudom de szerintem ez nem jó udvarlás hogy elküldik nekem a péniszüket.


azért nem jó mert egy nem illik a másik meg ha megmutassa akkor nekem már nem lesz olyan izgi ha élőben is látni fogom mert akkor már tudom hogy hogy nézz ki.



2019. okt. 7. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktam lefotózni, mert nem látom ennek értelmét. F
2019. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

gondolom büszkék rájuk és szeretnék ha mások is büszkék lennének rá, irigykedjenek és kívánják.

Sajna sokszor az ember elfogult és nem látja mennyire csúnya vagy átlagos, de az ember már csak ilyen

2019. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hol kuldik neked meg siman indokulatlanul vagy ismered oket? Nekem meg nem kuldik soha
2019. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát figyi, ha élőben is meglátod majd esetleg, akkor legalább nem lesz zsákbamacska!
2019. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, az enyémen nincs mire büszke legyek 😂😂
2019. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én szoktam

És igénylik is hogy legyen ilyen fotóm.

2022. ápr. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!