Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hányszor masztiztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hányszor masztiztok egy héten? Hétköznap van rá időtök? 19l

Figyelt kérdés

Én suliba járok nincs rá időm reggel, délután nem szeretem csinálni olyankor nincs hozzá kedvem, este meg már olyan fáradt vagyok ülve képes vagyok elaludni.

Amúgy kívánom főleg reggel mindig jó lenne de nincs időm olyankor.


2019. okt. 7. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Általában napi 1x mindig szoktam, legtöbbször délután, de van, hogy este van ráadás 😊

20L

2019. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Minden nap, van hogy többször is.
2019. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Túl sok idő nem kellene hozzá, kedvem/igényem nem szokott lenni, már jó pár hónapja elvagyok átlag két-háromheti eggyel.
2019. okt. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nap de inkább alvás elött
2019. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én is suliba járok te alvás előtt vagy a kádban mindennap masztizok
2019. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A lányok mind máshogy csinálják. Van, aki naponta, van, aki hetente, van, aki havonta, és ez egy lánynál is változó, mert pl. két hétig semmi, utána meg nagyon rájön, és egy nap alatt kétszer is. Van olyan lány is, aki egyáltalán nem csinálja.

A ráérés is változó szinte minden lánynál. Aki egész napra el van foglalva, az nem tudja beiktatni. Az is változó, ki mikor kívánja. Van, aki hozzád hasonlóan nem kívánja délután, valakinek a délután is jó.

De miért fáradsz el annyira estére?

2019. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon változó, valamikor hetekig nem, valamikor naponta többször. mostanában ritkán, mert babát várok és nagyon elkezd mocorogni olyankor, félek hogy árt neki.
2019. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6# mert korán kelek nagyon és egesznap suli utána tanulas
2019. okt. 8. 16:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Az egyik kérdésbe lehetne már szó arról is hogy melyik lány vágyna masztira akkor ha egy hűséges elfogadó kapcsolatba lenne :D

18f

2019. okt. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Iskola közben így átlagban 2-3 naponta szoktam. Reggel vagy este. (általában idő/erő/kedv hiánya miatt)

Nyáron viszont minden reggel masztiztam. :)


18L

2019. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!