Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van aki 18 éves kor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van aki 18 éves kor alatt regisztrált Tinderre? Ha igen mi célból?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy eredetileg mi az alkalmazás célja, hát nem az igaz szerelem keresése...

2019. okt. 8. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen van.

Csak h ismerkedjek kicsit

2019. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy én vagyok a tök hülye,de én elsősorban ismerkedés miatt regisztráltam fel.
2019. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt egy 18 éven aluli is élhet szexuálisan aktív életét. Bizonyos kultúrkörökben már többszörös anyuka is lehet...


Másrészt lehet, hogy eredetileg az alkalmazás célja, nem az igaz szerelem keresése, viszont mindenki arra használja fel az ott szerzett matcheket, amire akarja. Azért, mert a legtöbben úgy kezelik ezt az appot, hogyha jobbra húz akkor egyenes az út az ágyba, attól még nem szükségszerűen követi ezt mindenki. Így az is elfordulhat, hogy egy 18 éven aluli tényleg csak a filmes tiniszerelmet keresni ott...

2019. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Azert hogy mindenki udvaroljon, bókoljon es elmondja hogy ki a legszebb nő a világon :D egyebkent semmi masra nem használják
2019. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utolsóhoz. A tinderen a 20-21 év alatti csajokkal egyszerűen semmit se lehet kezdeni. Fingjuk nincs, hogy mit akarnak, kapcsolatot a legkevésbé. Valamit várnak, hogy majd eljön értük Brad Pitt fehér lovon, vagy nem tudom, de ők se tudják, mi az, és valszeg nem ismernék fel, ha jönne, és amúgyis csak hülyülni vannak ott és inkább elmennek hétvégén a barátnőjükkel neccpartira, mert az tök jó. Kb. ilyen a gondolkodásmódjuk. Csak felesleges köröket lehet velük maximum futni, mást nem.
2019. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiért mindenki más: a többség ismerkedni, egy kis részük trollkodni, vagy önbizalom-fröccsöket szerezni magának azzal, hogy sok embernek tetszik.

Mindegy miért vannak fent, húzogatod az embereket jobbra v. balra és akivel match azzal találkozol és kész. Ne azt nézd mennyi kosarat kapsz, csak az számít akitől nem.

2019. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most akkor ott könnyű nőket találni? mert én eddig azt hittem, de ti mint ha másra céloznátok. vagy én értettem félre itt mindenkit
2019. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki dugni akar sajnos. Én most 18 éves srác ként mentem fel csak megnézni, de pont olyan magamutogató csitrik vannak ahogy gondoltam. ha kérdés van privátba irjatok, nem követem ezt a kérdést :D
2019. okt. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azárt mert dugásra van kitalálva. Ha a romantikus ercegnőt keresed akkor máshol kell keresgélni.
2019. okt. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!