Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szólnátok ha a parotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a parotok előjáték közben beszolna, hogy holnap szortelenitsek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szoros sehol, és igényes vagyok magamra. Most 4 napja nem borotvalkoztam persze ez nem intenzíven látszik csak minimálisan.Odajött elkezdett csókolni majd előjáték közepén “ezt majd holnap nyird már le” annyira illúzió romboló volt hogy vissza is öltöztem. Oké mondja el utána vagy valami de abban a pillanatban aktus előtt? Minden vágyam eluldozte.
2019. okt. 8. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Elég bunkó volt az biztos.
2019. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

:o nem csoda h így reagáltál.

Ekkora parasztot

2019. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Helyzetfüggő. Ha az adott párommal annyira durván közeli és bizalmi viszonyban vagyunk hogy mindenért szólunk egymásnak, szóval az is természetes hogy "büdös a szád", vagy "nagyon gáz ez a gatya", akkor nyilván egy ilyem beszólás is termeszetes lenne, különösen ha csipkelődő, gúnyos, vicces hangnemben mondaná.

Ha egy friss kapcsolatom mondana ilyet akkor elgomdolkodnék mert elég rosszul esne.

De én úgy szoktam hogy előre megbeszélem a dolgokat, hogy ki mit hogyan szeret. És ha azt mondja hogy a kopaaz puncit szereti, akkor leborotválom...

2019. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet neki meg az volt az illúzióromboló, hogy szőrösen vártad.

Szerintem az éremnek mindig két oldala van.


Az őszinte kommunikáció, meg ha bunkó ha nem, hosszútávon előre fog vezetni, persze ha túl nagy az ego és mindenen megsértődik az ember akkor nyilván csak hiszti lesz belőle:D


Elment a kedved, elment nem volt szex. Majd lesz máskor, kár ezen rugózni.

2019. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
En simán kiküldöm a férjemet borotválkozni francia közben.
2019. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Elég ciki lehetett a pasidnak is h szólnia kellett neked, hidd el.
2019. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Mekkora idióta volt!
2019. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ilyeneken nem akadnék ki, bár ikyet nem mondanék, az ha van az emberen szőr természetes. Viszont ahogy előttem mások is írták, simán megmondjuk egymásnak azt is, hogy büdös a szád, stb :D. Mondjuk nem épp szex közben kellene szóvátenni.
2019. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, en vagyok olyan viszonyban a parommal, hogy ezen nevessek egyet es folytassuk.
2019. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a felek közötti nyílt, őszinte kommunikáció, de annyi tapintat lehetne benne, hogy tudja miként és mikor kell közölni. Úgy tűnik a párod nem tudja... ha máskor is tapintatlan, vagy éppen követelőző akkor túl sok jót ne várj ettől a kapcsolattól. Nem az a gond, hogy közölte, hanem az hogy nem jól.
2019. okt. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!