Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon mitől függ az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mitől függ az, hogy egyes normális lányok elmennek prostinak, míg mások nem?

Figyelt kérdés
Ott van például a Borkai féle Kóté Csenge. Teljesen normális hétköznapi lánynak tűnik, ránézésre nem mondtam volna meg, hogy mit csinál. Míg más hasonló csajok elmennek tanulni, dolgozni, holott a "lehetőség" számukra is adott. Min múlik, hogy kiből lesz a kur&@?

2019. okt. 8. 23:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Olyan nagy baj, ha valaki a testéből él? Oké, te meg én se jönnénk össze ilyen lánnyal, de valaki meg igen. Én nem gondolnám olyan nagy bűnnek, ha valaki prostinak áll, vannak elfogadottabb munkák, amelyek szerintem sokkal "bűnösebbek", ilyen pl. a vadász. Én sokkal többre tartok egy prostit, mint egy vadászt, aki állatokat öl.
2019. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pl.: Van-e anyagi problémája? Van-e nem várt gyereke, és az apa lelécelt közben? Milyen a családi légkör, támogatottság?
2019. okt. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Érdekelne az érintettek véleménye is. Lányok...?
2019. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11, Akkor te kő ostoba vagy.


A prosti nem adózik többnyire, a maffia forgalmát generálja, mert védelmi pénzt fizetnek általában. Szorosan összekapcsolódik a szürke és fekedegazdasággal, drogokkal.


Fogalmad sincs mit csinál egy vadász, mert a vadász fő feladata az erdők és a vadállomány védelme. Igen, ebbe beletartozik az is, hogy a túlszaporodó invazív állatokat kilövik, amik veszélyeztetik a védett fajokat! Pl vaddisznó, róka stb. Illetve vadgazdálkozást folytatnak... és ne az orvvadászokról meg szafari gyilkosokról beszéljünk most.


Tehát igazán ostobaság összevetni egy félillegálisan dolgozó k..urvát és egy hasznos szakmát.

2019. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mikeXxX ***** válasza:
Mégneztem ezt a csajt és nem kell agyszebésznek lenni hogy mit csinál az hogy te minek nézted az meg egyéni problémád de akkor ezt a dolgot fejleszd szerintem ha nem ezekre az emberekre vágysz.
2019. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!