Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lány nem nyeli le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem nyeli le a spermát orál után, nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, 29 és 30 évesek vagyunk. Sokszor fejezzük be a szexet úgy, h a végén én kényeztetem a számmal, de mikor elmegy, sose nyelem le, zsepivel diszkréten megoldom, majd ezután odabújok még hozzá. Kérdeztem már, h ez zavarja-e, de azt mondta, h egyáltalán nem. Mondtam neki, ha nagyon izgatja esetleg, akkor szívesen megteszem, h lenyelem, de ő erre annyit mondott, h : nyilván izgatóbb lenne, ha ezt tenném, de különösebben nem vágyik rá. Nekem ez fordított esetben nagyon rosszul esne a páromtól, így talán engem jobban zavar a dolog. Viszont valamiért nagyon nehezemre esne lenyelni, az állaga...ahogy lemegy a torkomon...úgy érzem, h öklendeznem kellene tőle. Az nem zavar, ha a számban van, csak lenyelnem ne kelljen, bár azt is biztos megszoknám, ha nagyon akarnám, ha ez lenne a kérése.

Ti mit gondoltok? Titeket ez mennyire zavarna?

Előre is köszönöm a nem provokáló, de őszinte válaszokat!



2019. okt. 9. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nyeld le nyugodtan, semmi bajod nem lesz tole. Ne legy olyan finnyas.
2019. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Persze h azt mondja h nem zavarja mert szeret
2019. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Egy próbát igazán tehetnél vele. Írod, hogy milyen érzés, amikor lemegy a torkodon, meg minden, akkor gondolom, korábban, más pasival már próbáltad. Maga az anyag íze, állaga, összetétele is erősen személytől függő, lehet, a mostani pároddal például könnyebben menne a dolog. Plusz szerintem a lelki tényezők legalább annyira közrejátszanak, szóval ha igazán szerelmes vagy, és vágysz egy pasira, akkor alapból könnyebben lecsúszik, mint egyébként.
2019. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha nem egyértelmű a kérdésem. Csak arra vagyok kíváncsi: ha egy lány kielégítene titeket és utána kiköpné diszkrét a spermát pl egy zsepibe, mennyire zavarna titeket? Nektek rosszul esne?
2019. okt. 9. 12:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem próbáltam, de előfordult már, h egy része annyira mélyre ment, h reflexesen nyeltem belőle. A mostani páromnál is. Nekem ez nagyon nehezemre esik :(
2019. okt. 9. 12:20
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

A zsepi az engem zavarna, akkor inkább nyugodtan köpje vissza rám és onnan letöröljük. Nekem a zsepi nagyon illúzió romboló valamiért.

24/F

2019. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 October15 ***** válasza:
100%

A zsepibe mikor ott van két teljesen jó mell? Micsoda pocséklás. :D Lenyelni sem kell és mégis csináltál valamit amit nézhet. :P


Azért nem sírnám állomba magam azért mert nem nyelte le. Nyilván ha megteszi az jó dolog vagy úgy egyáltalán bármit csinál vele jó dolog mert legalább némi kreativitás meg dolgok de ha nem az sem vág senki sem a falhoz [egy bizonyos iq / eq felett persze].

2019. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod lenyelni akkor ne nyeld le - legyen előtte olyan az együttlét hogy azt mondja a pasi, hogy húúúúúúúúúú apám ez aztán.
2019. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Én le szoktam nyelni szinte mindig. Az elején furcsa volt, de kb 1 másodperc volt rossz, míg nyeltem. Gáz lett volna a zsepi. Barátnőm mesélte, hogy ő mindig zsepibe visszaköpi, én meg néztem rá hogy ez most komoly? Egy úrinő lenyeli azt mondtam neki 🤷🏼‍♀️😀

Én szeretem. Tudom hogy a pasimat izgatja is.

2019. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon.
2019. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!